Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért esik ez még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért esik ez még mindig rosszul több év után, és ráadásul úgy, hogy már van párom?

Figyelt kérdés
Bár az exemet már nem szeretem, de valamiért mégis a mai napig szarul esik, hogy pont az utánam következő nőt vette el feleségül. Engem esze ágában sem volt 4 hónap alatt még megkérni sem, míg azt a nőt pont ennyi idő után vette el, bár igaz közbejött egy terhesség is. Azt mondta mi köztünk a 4 hónap az semmi, meg hogy az még nem komoly kapcsolat.
dec. 21. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Őt szereti, ennyi. Vagy valami másban jóval jobban megfelel neki, mint te vagy más.
dec. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna. Sőt az is zavar, ha csak simán tartósabb kapcsolata lesz utánam valakinek, mármint közvetlenül utánam. Illetve ha ismerte már akkor is, amikor mi még együtt voltunk, mert akkor ezek szerint végig bejött neki, csak várt arra, hogy mi már ne legyünk együtt és rámozdulhasson. Ez azért van amúgy, mert nektek nem jött össze, pedig jól indult és zavar, hogy akár lehetett volna ebből többet is kihozni, de úgy tűnik, más jobban megérdemelte. Plusz ha nektek rossz volt a kapcsolatotok, akkor nem örülsz neki, hogy boldog és bejött neki az élet. Saját sztori, exem tönkretett, aztán összejött egy lány barátjával, velem 1 évig volt, vele 3 éviig utánam, és még 2 évvel azután, hogy egy pár lettek is annyira zavart, hogy le is tiltottam a csajt, mert nézegettem a tökéletes életét, és kvára zavart, hogy valszeg már akkor is volt köztük valami, amikor velem járt. És nagyon nem akartam hogy boldog legyen az, aki velem rosszul bánt és féltékeny voltam a lányra, hogy vele akkor ezek szerint hibátlanul bánik, ha ennyi ideje együtt vannak.
dec. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert te nem vagy szerelmes a párodba, azért.
dec. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#2

"Plusz ha nektek rossz volt a kapcsolatotok, akkor nem örülsz neki, hogy boldog és bejött neki az élet."

Igen, részben ezért is zavar.

dec. 21. 17:48
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért zavar ennyire, hiszen 4 hónap valóban nem sok, ritkán van ilyen gyorsan eljegyzés. És nem azért, mert nem szereti eléggé vagy nem gondolja komolyan, egyszerűen ennyi idő alatt még nem ismeri annyira a másikat és bölcsebb döntésnek tűnik pl. előbb együtt is élni és csak a rózsaszín köd miatt házasodni. Így is túl sok a válás. (Persze van olyan is, akik nagyon hamar biztosak és így is tartós a kapcsolatuk, ez nem ellenük szól, csak nem ez az átlag, így nem is lehet ezt elvárni.)

És amiatt se kéne rosszul érezned magad, mert az utánad lévő barátnőjét nagyon hamar elvette. Terhes lett, azért. Már csak a baba miatt is reméljük, hogy nem fognak pár éven belül válni, de ez akkor sem olyan, amire irigykedni kéne.

De ha ezeket félre is tesszük, teljesen normális, ha valakivel nem működik olyan jól a kapcsolat, így szakítás lesz a vége, mással meg nem. Ez nem azt jelenti, hogy te nem vagy elég jó, csak ti nem passzoltatok eléggé. Ne bánd, hogy nem kért meg, biztos okkal lett vége a kapcsolatnak és a házasság sem működött volna. Koncentrálj a mostani kapcsolatodra, velük meg ne foglalkozz.

dec. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
* és NEM csak a rózsaszín köd miatt házasodni
dec. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#5:


Nincs igazad, mert évek óta együtt vannak, gyerekük is van.

A drága kérdező szerint a pasas nárci és őt teljesen a padlóra tette holott csak nem volt belé szerelmes és azért hagyta el a másik nő miatt.

Azért zavarja igazából, mert azt szeretné, hogy a pasas a pokolban égjen és ne legyen egyáltalán boldog hiszen ő sem az! :)

dec. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, de lehet lemaradtam, nem ismerem az előzményeket. Kik vannak együtt évek óta és van gyerekük? A kérdező meg a mostani párja?
dec. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A pasas esta másik nő vannak együtt évek óta és gyermekük is van.
dec. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
2 éve vannak együtt, én a párommal 1 éve.
dec. 21. 18:37
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!