Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinderen külsőre milyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen külsőre milyen a férfi felhozatal?

Figyelt kérdés
Most csak a külső a kérdés. Biztos van ott 5 csillagos meg 1 csillagos pasi is, a kérdés inkább az, hogy milyen külsejű férfiakból van annyi, hogy abból már bőven lehet válogatni is.

dec. 24. 15:27
A kérdező szavazást indított:
Remek
Átlagos
Rossz
Szörnyű
14 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Úgyis az összes nő arra fog szavazni, hogy "Rossz", mert számukra csak egy olyan férfi néz ki jól, aki külsőre pont az esetük (a férfiak 1-2 %-a). A többi férfi szerintük rosszul néz ki.
dec. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, az átlagosra szavaztam. Egyszer csináltam egy kísérletet: a metrón figyeltem a pasikat (mindenkit, aki korombeli volt), hogy hányat húznék jobbra Tinderen. Arányaiban pontosan ugyanannyit találtam szimpatikusnak és valamilyen szempontból vonzónak, mint Tinderen. Ez kb. 10%. De ebben benne volt a csövestől az üzletemberig mindenféle típus.
dec. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Attol is fugg szerintem, hogy milyen korosztaly. Kolleganom 50 eves koruli, par eve felment a Tinderre, es mutatta, hogy milyen a felhozatal. Hat, az siralmas volt, pedig vagy 30 csavot en huztam balra, hogy megnezzem a meritest...
dec. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Átlagosnak mondanám, a biobol döntöm el hogy tényleg tetszik e az illető. Volt aki külsőre bejött de olyan bena bioja volt h nem huztam jobbra.

Szerintem a pasiknak tobbsegeben az a baja hogy fogalma sincs mi áll jól neki, mit kéne viselnie, milyen hajat kéne, mikortól kell hagyni azt a hajat és inkább kopaszba nyomatni, milyen fotokat kene hasznalni, stb. Ez sokat ront a kulsokon, de az is mikor valaki 4 éve csinaltatott magarol egy munkahelyi fotot es azota azzal ismerkedik, pedig ebben a rövid idoben pl rohamosan oregedett. Nem annyit hogy ettol kevesbe legyen mondjuk vonzo, de megis annyit hogy mikor igy eloben meglasd, azt gondold "Jejzus mi a f".

jan. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!