Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire elítélendő egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elítélendő egy "TÖVISMADARAK" műben ábrázolthoz hasonló kapcsolat?

Figyelt kérdés

Aki nem látta a sorozatot/nem olvasta a könyvet, az előbb keressen rá, és csak utána fröcsögjön!


Szóval ha van egy férfi, aki felnőttként megismer egy kislányt, egy gyereklányt, és jó kapcsolatot ápol vele (DE SEMMI TESTISÉG!), majd később, mikor a lány nagykorú lesz, összejön vele. De mind a 2 fél akarja. Ez mennyire megvetendő a nép szemében?



dec. 25. 20:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem jobban zavar, hogy pap volt és bár annyira szerette Ralph atya Maggie-t mégse hagyta el az egyházat...
dec. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
1. Most a kérdés szempontjából mindegy a papság. A mai, valódi világra értettem a kérdést.
dec. 25. 20:38
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
En nem birnék olyanra nemileg trkinteni akit gyerekkoratol lázok felnőni. Sztem ez nem normális de a mai világban már szinte minden betegség normalisnak van beállítva.
dec. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
17%
semennyire, manapság mindenkit el kell fogadni.
dec. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

3.


De ilyen alapon, a gazda sem vágná le a disznaját, vagy kihalnának a kistelepülések, hiszen ott majd mindenki ismer mindenkit. Ráadásul én sosem értettem, hogy miért törvénytelen a NŐI tanár és a diákja kapcsolata?.

dec. 25. 20:42
 6/20 anonim ***** válasza:
73%

Valahol beteg egy szituáció, de máshol meg nem az, mert gyermekkorban gyerekként szerette és eltelt valamennyi idő, tiniként kezdett rá másként tekinteni.


Nem tudom, ki hogyan éli meg az egészet, igazából senki sem tudja hogyan állna a helyzethez.

dec. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
58%
Elhányom magam kb.
dec. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%

Ezekben a kapcsolatokban az a szomorú, hogy a nő még aránylag fiatal, amikor el fogja veszteni a jóval idősebb választottját. Egy életünk van, és egy fiatalságunk.


Aztán már nem fiatalon, de még nem idősen újra kell majd kezdje. És gyakorlatilag ennyi, itt a férfi járt jól, de a nőnek nem ugyanaz ennyi idősen újrakezdeni, hogy a fiatalságát odaadta erre a helyzetre. Előre lehetett tudni, hogy nem együtt fognak megöregedni, és “félúton” temetni fogja. Nem érzem igazságosnak. Persze ő akarta, ő választotta. Csak utólag vajon nem fogja-e bánni, amikor korban visszanéz.

Persze tudom, hogy vannak nagy korkülönbséggel is tényleg boldog párok. De nagy kérdés ettől még az egész…

dec. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

8. De mi a garancia, hogy a "korban hozzáillő" párja nem hal meg vagy lép le? Pláne, sok év után, mikor ráun a pasira/nőre, és feltűnik egy új, fiatal játékos?


Illetve..., akkor miért nem kezdnek a nők 2X éves pasikkal, akár 40 évesen is?

dec. 25. 21:04
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

"De mi a garancia, hogy a "korban hozzáillő" párja nem hal meg vagy lép le? "


Ezt értem, de az idős párjával viszont nulla az esély, hogy együtt öregszenek meg. Egy jóval fiatalabbal azért enyhén szólva is sokkal több.

dec. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!