Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell viselkedni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell viselkedni egy ilyen helyzetben nekem, S ő miért szabadkozik ennyire?

Figyelt kérdés
Adott két foglalt ember.Én a nő vagyok. A férfi, aki kollégám, erősen szimpatizál velem hónapok óta. Csak beszélgettünk, segítettük egymás munkájat. Egyszer kibukott belőle, hogy többet érez irántam, én is visszaigazoltam ezt, majd elmenekültem és úgy csináltam, mintha nem történt volna meg ez a beszélgetés.(Csak a barátja szeretnék amúgy lenni). Az a furcsa, hogy nem kínos az együttlét vele, hanem teljesen természetes, barátságos, egymást támogató a légkör köztünk azóta is, legalábbis nekem. Ő annyit mondott az elmenekülésem után, hogy bocsánat. Viszont abban változott azóta, hogy ha ketten kéne mennünk valahová, mindig hív plusz egy embert. Vagy ha picit extra időben keres,szabadkozik, hogy:Ne értsd félre, nem azért kereslek, hanem csak mert bla bla. ( Tényleg munka miatt keres amúgy). Szóval ő picit feszélyezettebb lett, de nagyon előzékeny, kedves, továbbra is. Mindenkivel fesztelen barátkozik, nemtől függetlenül, de velem azért nem, zavart érzek az erőben. Most itt azt nem akarja, hogy véletlenül bennem ébredjenek érzések felé jobban? Vagy azt nem, hogy zaklatóként aposztrofáljam? (ez sosem lesz így) És miért kért bocsánatot? Annyira félek, hogy én valahogy nem vagyok oké itt. (Nincs szó megcsalásról, nem is lesz, szóval ilyenröl ne is írjatok, ez kizárva).

dec. 29. 10:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"Most itt azt nem akarja, hogy véletlenül bennem ébredjenek érzések felé jobban? Vagy azt nem, hogy zaklatóként aposztrofáljam? (ez sosem lesz így) És miért kért bocsánatot? Annyira félek, hogy én valahogy nem vagyok oké itt."


Bakker, végre belefutsz egy felnőttként viselkedő férfiba, aki az irántad érzett fellángolást normálisan kezeli, nem kúr félre, nem csalja meg a párját, elfogadja és tiszteletben tartja a döntésed és a szituációt, hogy mindketten foglaltak vagytok, erre te furcsállod és nem érted. XD

dec. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem értem, csak érzem, hogy jó így.
dec. 29. 10:14
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Nyugtasd meg, hogy te is tudod kezelni a helyzetet, lépjenek túl a vallomasan és viszonyuljatok kollégaként egymáshoz. Ha látja, hogy te sem akarsz többet tőle, akkor majd lenyugszik.
dec. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Miért kért bocsánatot, és miért szabadkozik folyton?
dec. 29. 11:52
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

4

Mert nem akarja, hogy azt gondold, hogy többet akar tőled.

dec. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor tehát mégsem jöttem be neki? Nem én közeledtem hozzá, hanem ő hozzám. Ezeket nem értem. Minek?
dec. 29. 12:21
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Nem mindegy?
dec. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem, a lelki feldolgozáshoz nem mindegy.
dec. 29. 13:06
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Felnőtt ember? Mármint te?.

Szóval, ő vallomást tett, te elrohantál. Vagyis megijedtél attól amit mondott. Szóval ezért viszzalépett, viszzahúzódott, nem akarja ezek után, hogy azt gondold hajt rád. Ezért nem marad veled kettesben, ezért nem tud veled fesztelen barátkozni mert már ki lett mondva ami ki lett és ha nagyon barátkozna azt te esetleg úgy is vehetnéd, hogy hajt rád. Ezt elkerülendő viselkedik így. De amúgy mit akarsz feldolgozni? Ha nem akarsz tőle semmit akkor legjobb nem találkozgatni. Hisz odavagytok egymásért, ez nem tud barátság lenni mert érzések vannak. Lehet úgy tenni, hogy az de nem az lenne akkor sem.

dec. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Na én nőként pont ilyen helyzetben voltam és értem őt. Rettenetes érzés. Megalázva éreztem magam, és nem bírtam a szemébe nézni. Attól féltem, hogy azt gondolja, ki kezdtem vele, könnyű vérű vagyok, holott valóban bele szerettem és az érzéseimről akartam Neki beszélni, hogy mennyire nehéz, ha a közelemben van, de nem szerethetem. Én fel is mondtam, eljöttem.

dec. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!