Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Oda költöznétek a barátnőtökhö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oda költöznétek a barátnőtökhöz, az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés

32 F vagyok a barátnőm 28N


3 éve élek albérletben, előtte 5 évig éltem önkormányzati lakásban,

azelőtt pedig a szüleimmel éltem.

A barátnőmet kb.2,5 éve ismerem, abból valamivel több mint 2 éve vagyunk együtt.

A barátnőmnek, a szülei most vásároltak egy házat,egy

52m2 kádárkockát,abban a faluban ahol a szülei is élnek,lényegében a szomszéd házat,a mellettük lévő házat vásárolták meg a lányuknak.


A barátnőm mondta,hogy költözzünk össze,költözzek oda hozzá.

Az albérletet nem sajnálom feladni,mert januártól akartam így is egy kisebbet, olcsóbbat keresni.

2 dolog van amitől félek.


-Hogy meg fog változni a kapcsolatunk dinamikája.Eddig úgymond mindig hozzám jött át a barátnőm,szinte mindig nálam töltötte a szabadidejét.Kicsit félek attól,hogy mivel hozzá fogok költözni,kis túlzással a nevem kuss lesz abban a házban,az ő házában.


-a másik,hogy a barátnőm szülei a szomszédaink lesznek,nincs semmi bajom a szüleivel,de így biztos minden nap átjönnek,mindennap láthatom őket,ami azért nekem sok lesz belőlük.



dec. 29. 10:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

Normális kapcsolatban nem kell, hogy Kiss legyen a neve annak, aki a másikhoz költözik. A barátnődnek is kuss a neve, ha nálad van? Attól még, hogy a szomszédban vannak, nem kell, hogy mindennap atjarjanak. Normális kapcsolatban meg lehet beszélni, hogy túl sokat vannak ott.

Úgy érzem, te attól félsz, hogy nem nálad lesz a kontroll és nem tudod majd meghuzni a saját határidat.

dec. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Kiss=kuss:-)
dec. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nem, nyilván nem volt kuss a neve mikor nálam volt a barátnőm.


Hozzáteszem albérletben éltem,nem saját lakásomban,soha nem is éreztem a sajátomének.


Ezt úgy értettem,hogy bármi lesz egy felújítás,egy festés a házban vagy bármi, nyilván én leszek az utolsó,akinek ki kérik a véleményét,ha egyáltalán megkérdeznek majd

dec. 29. 10:46
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt miből gondolod? Ha együtt éltek, te is ott laksz, akkor igenis számít a véleményed. Ezeket a félelmeidet megosztottság már a lánnyal?
dec. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nem, még nem zúditottam rá az aggályaimat.

Úgy gondoltam,hogy se karácsonykor se a két ünnep között se szilveszterkor,nem akarom az aggályaimat a nyakába zúditani.

dec. 29. 10:53
 6/20 anonim ***** válasza:
67%
Akkor majd jövőre.
dec. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene a nyakába zuditani? Normálisan is meg lehet ezt beszélni. Ne zuditsd a nyakába, fogalmazz asszertiven.
dec. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
47%
Semmiképp ne költözz!
dec. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
46%
8 - Ha most nem költözik, nem fogja többet hívni a lány.
dec. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy jó így neked, hogy barátnő, és nem akarsz többet vagy együttélést.
dec. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!