Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz?

Figyelt kérdés

Beleszerettem másba, és itt leszek megkövezve, van egy férjem és egy kisfiam.

Egy időben ismertem meg a férfit és az uramat neten, miután osszejottem az urammal, szoba jött a találka a férfi felol, de egy kis félreértés végett nem találkoztunk soha. Megszűnt kis ideig a beszélgetés, terhes lettem, majd mire felbukkant én örökre elkoszontem tőle, vagyis azt hittem.

Tavaly nyár elején újra “össze futottunk” és ekkor tudtam meg o hogyan érzett, illetve hogy en részemről nem múlt el sose.

Ugyan közölte velem nem akar harmadik lenni, sem pedig házasság romboló, így nagyon ritkán beszélünk havi 1x és csak keveset.. egyszer besokaltam a hiányától és egy időre letiltottam miután mondtam neki hogy akkor szia. Persze nem bírtam sokáig..

Miután kiontottem majdnem mindent magamból hogy mit érzek, mondta hogy nagyon sokat gondol rám és sokat is agyalt rajtam.. majd megkérdezte mennyire akarom öt? Válaszoltam, végül folytatódott ez tovább, úgy hogy o is be ismerte többet érez, mint lehetne.


Férjemmel nem a legjobb a házasságunk, soha nem segített a gyereknél, Fiaval nem foglalkozik engem is elhanyagol minden hogy testileg is, jó Forman nem is beszélgetünk, soha nem támogatott, sokat veszekedtunk, és olyat is tett 2x amit nem kellett volna, úgy is beszélt már velem mint a kutyával, így részemről már jó ideje elmúlt minden olyan érzés/erzelem aminek erősebbnek kene legyen egy boldog kapcsolathoz/ házassághoz.

Nem szeretném senki sajnálatát, és a férjemet sem pocskondiázni, a miértek végett írtam.

Sokszor érzem hogy nem bírom tovább és megfulladok az érzéstol, mert tehetetlennek is érzem magam ami nagyon faj.. hogy nem tudom senkinek elmondani, megbeszélni, lassan felőröl..



jan. 3. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Mekkora egobost lehet ez már a masiknak hogy gyerekes nő a párja csaladja elé is helyezi a masikat.
jan. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Különítsük el a két dolgot, bár tudom, nehéz. Élsz egy rossz (bántalmazó) kapcsolatban. Ezt zárd le, függetlenül attól, van-e más képben. Gondold végig, hova tudsz menni, miből fogsz élni, stb. Ezt lépd meg mielőbb.

Ha kiléptél, utána kezdj el ismerkedni a másik pasival, mert ha jól értem, még csak nem is találkoztatok. Kérdés, mit tudsz vele kezdeni akkor, ha nem csak a mentőövet látod benne, amin kikakapszkodsz a sz@r házasságodból. Aztán vagy működik, vagy nem. Ha nem, majd lesz más.

jan. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Maradj a férjeddel a leírtak alapján össze illetek
jan. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A masiknak sztem nem is kellenek olyan nők akik a férjuknek se kellenek valójában.
jan. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Első válaszolók nem ertem.

Második válaszolónak köszönöm, hogy ésszerű választ adott!

jan. 3. 16:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!