Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerettetek már örökmunkanélkü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettetek már örökmunkanélküli szerencsétlent? Megváltozik az ilyen?

Figyelt kérdés

A barátnőm exéről van szó (F29). Akar egy második esélyt adni neki sajnos :( Engem nem szeret annyira, csak kedvel.

De szerencsére kikötötte, hogy csak akkor menne vissza hozzá, ha talál munkát.

Nem értem mit lát még mindig benne, mivel elég rosszul bánt vele verbálisan is..


Voltatok már ilyen helyzetben?

Mennyire valószínű, hogy találni fog munkát? Vagy az ilyen sosem változik meg? Egy Pest megyei városkában lakik.



F30 (én)



jan. 4. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mióta munkanélküli? Tartósan az? Van szakmája?
jan. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad ezt a nőt. Idióta, h munkanélküli palival foglalkozik.
jan. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Majd később jobban fogja bántani a lányt, hogy miket mond neki a fiú. Idővel egyre kritikusabb az ember a bántalmazásokkal.

Manapság, hogy a mentális egészségre egyre nagyobb figyelem irányul.

jan. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, mert a lényegen nem változtat: téged nem szeret és nem is fog soha szeretni. Te komolyan ezek után még vele maradnál? Remélem troll kérdés.
jan. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Sosem dolgozott egy napot se a srác. Abban reménykedem hogyha a munkaadók ezt megtudják, elhajtják a fenébe.


Amúgy hagynám a lányt, de nagyon tetszik és én megkedveltem ez alatt a pár hónap alatt. Hozzá hasonlót lehet csak évek múlva találnék. Gondoltam elleszek vele addig, amíg tudok.. Ez van..

jan. 4. 16:12
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ha talál is valamit, az valami nagyon alja meló lesz, amit majd 3 nap megun. Ja és a fizuja is elég kevés lesz.
jan. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, mekkora bohóc vagy!
jan. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg találni fog munkát, de amit még valószínűbbnek gondolok, hogy egy harmadik személy lesz a befutó és tacsra fog tenni, ha jobban belehabarodsz.
jan. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Noren1989 ***** válasza:
100%

Tartom #7est, és emelek egy minek ismerkedsz ilyen nővel?

Pláne úgy, hogy épppen a frendzónban parkolsz, töki...

jan. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Magyarán rá vagy gerjedve a csajra, de neki a munkanélküli, "életművész" fószer kell. Haver, ha a meló lenne a csaj szemében a legfontosabb akkor már veled lenne, de mint látod NEM tetszel neki, nem mozgatsz meg benne semmit.

A #8-as találta el mi a pálya, nem fog a munkakerülő fickóval sem együtt maradni, de te sem leszel nála nyerő. Majd jönni fog egy olyan aki ugyanúgy megfogja mint a fickója és még normál életcéljai, munkája is van.

jan. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!