Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik csinálnak olyat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik csinálnak olyat, hogy azért írnak rá egy nőre, hogy szívassák, hülyét csináljanak belőle?

Figyelt kérdés

Mármint, hogy abszolút nem tetszik a csaj, de ráírsz, hogy biztosan tudd e bejössz e a csajnak majd jól kiröhögd a háta mögött és ennyi. Nem netes társkeresés esetén!!!

Story: még tavaly bejelöltem egy pasit ismerősnek, aki látott előtte élőben, szóval tudta hogy nézek ki, beszéltünk is pár szót. Majd rám írt, de 2-3 napig egy egy üzit váltottunk, nem is gondoltam rá, hogy ismerkedés okán ír (csak reméltem), meg nekem is volt dolgom. Néhány nap után eltünt, de olyan hírtelen, félbemaradt a beszélgetés még én gondoltam, hogy rosszul fogalmaztam, azt hitte lekoptattam vagy valami és még barátként se akartam megbántani. Írtam neki egy kérdést de csak egy hét múlva válaszolt. Megint egy egy üzenetváltás volt naponta 2-3 napig majd eltünt. Akkor arra gondoltam minek után megkérdeztem mivel foglalkozik lehet azt hitte a keresete érdekel, (láttam itt is sokan azt hiszik ilyenek a nők, holott én pl.mindig független vagyok e téren nem érdekel ha van életcélja és átlagosnak mondható bére pont lasz@rom a keresetét, csak éppen tényleg érdekelt a szakmája és úgy tapasztaltam a pasik szeretnek arról mesélni amit szeretnek amihez értenek gondoltam jó téma lenne ezért dobtam fel) erre bekamuzta hogy egy segélyszervezetnél van. (Tudtam hogy nem igaz...)

Utánna még kerestem erre írta hogy munkahelyet váltott és nem ér rá. (szintén nem igaz mármint a munkahely) Ezutáni üzimet meg se nézte.

Segítsetek megérteni, kérlek hogy most komolyan van olyan hogy ocsmánynak látott és csak jót röhögött rajtam a hátam mögött vagy csak félrement a beszélgetés?

Nekem sosem volt nagy önbizalmam, de az elmúlt évekre sikerült elfogadnom magam és egy normális szintre kerülnöm egészséges önértékeléssel, amit neki napok alatt sikerült totál lerombolnia. Azóta folyton hasonlítgatom magam másokhoz, teljesen padlóra küldött...😔


jan. 5. 16:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miért beszélgetsz idegenekkel? Vagy ha elkezded, miért folytatod, ha egyértelmű, hogy nem érdekled a másikat? Sokféle ember van, így olyan is lehet, aki csak szívatásból beszélget veled, bár nem hiszem, hogy ez gyakori lenne.
jan. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem idegen, vagyis nem teljesen. De az elején mindenki idegen. Mindegy is. De ő írt rám és örültem neki ezért beszélgettem vele. A kérdés arra vonatkozott, hogy szoktak e ilyet csinálni a pasik...
jan. 5. 16:29
 3/16 anonim ***** válasza:
egonövelés, látszik hogy tetszik neked, mész utána, ez imponál neki, és addig vagy jó, ez miért vág téged padlóra?
jan. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem csak valamiért nem akart ismerkedni. Ennek ezer oka lehet. Ha csúnya lennél, eleve nem is válaszolt volna. Tapasztalat: ne erőltesd a kommunikációt azzal, aki eltunik.
jan. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
ami ilyen nehezen indul az felejtős, és főleg a részedről látszott, hogy rákattantál, nem igy kellene müködnie, hanem kölcsönösen, nem neked kell erőlködni, hanem odavissza érédeklődés és impulzus egyszerre, de itt ez nincs meg, akkor miért görcsölsz, enegedd eeeeeeeeeeeeeeeeeel, MOST!
jan. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem görcsölök...jaj dehogy.

Csak az önértékelésem lett a padlóval egyenlő, tudom hogy nem érdeklem sőt soha nem is érdekeltem.

Azért írodott a kérdés mert tőle nem kérdezhetem meg hogy mi a fenének írt rám, ha amúgy nem érdekeltem. Már tényleg csak az jutott eszembe hogy szívatásból csinálta.

jan. 5. 16:40
 7/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak kíváncsi volt, hogy miért jelölted be.
jan. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A bejelölés oka a beszélgetésünkből nem derült ki. Max itt ismerhet magára de annál értelmesebbnek gondolom, igaz én se hittem, hogy ezen az oldalon fogok kikötni. De mondom azóta a világ csúnyájának érzem magam. 😔 Ha meg a belső tulajdonságaim miatt lépett le, az még rosszabb.😞
jan. 5. 16:49
 9/16 anonim ***** válasza:

ami zavar, hogy azönértékelésednek annyi, erre egy rossz hirt tudok irni, hogy nem a másik ember tesz oda téged ahová kerültél, hanem saját magad választottad, hogy átengeded ezt az érzelmet neki.

sokan tévedésben vannak, hogy mi a menete egy ilyen érzelemnek, az irányitás mindig a saját kezünkben kellene, hogy legyen, és soha nem adjuk át senkinek, tehát nem másoktól kellene idézőj függni, hogy mi hogyan érezzük magunkat..

ajánlom egy kis önismeretet ilyesmi témákban, és nem fog előfordulni, hogy lepadlózod magad a semmiért..

amúgy meg az önbizalomhiányos emberek nem nagyon vonzóak semmilyen fél számára

jan. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Csinálnak olyat, de akkor nekik is bajuk van. Egy boldog ember sosem szivat másokat. Nem tudjuk hogy szivatott e, de ha véletlenül annyira besértődött azon hogy megkérdezted mit dolgozik, akkor meg úgyis annyira frusztrált hogy semmit se lehet vele kezdeni. Biztos nincs veled semmi gond, ne aggódj.
jan. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!