Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi a helyzet ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a helyzet ?

Figyelt kérdés

Ma talalkoztunk masodjara a sraccal ,fent voltam nala es tenyleg csak beszelgettunkces meg sem probalt megfektetni .

Szimpla haversag-baratsagot akar ?

Egyszeruen teljesen le vagyok dobbenve !

Mondjuk kozoltem vele ,hogy borozni nem akarok ,ihy is lett...

N28


jan. 5. 23:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Lassabban akar haladni (miattad).
jan. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
6 most miert?
jan. 5. 23:39
 13/17 anonim ***** válasza:
95%

Ha meg akart volna dugni, az lett volna baj. Így hogy nem mozdult rád, most ez a baj.

Érted mi a problémám?:)

jan. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Senki nek mondta egy szoval sem h baj !!! De iertam is mar !!!

Csak le vgyok dobbenve es nem tudom el donteni h mit is akarhat ,mert doh nem volt meg ikyenre pelda

jan. 6. 00:29
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
14 Ébresztő, végre egy normális fazon:D El ne szúrd:D Sok szerencsét:)
jan. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Mikor 23 éves voltam volt egy 30 éves párom és sokat randiztunk mire megtörtént q dolog. Voltam is előtte nála egy szilveszteri buli után, de csak megcsókolt és mikor nagyon belemerültünk mondta hogy nem szeretné hogy elhamarkodjuk. Ezzel semmi gond nem volt, nekem sem volt más szándékom.

Viszont későbbiekben sajnos kiderult hogy nagyon más a libidónk, neki elég alacsony volt. Egyébként nagyon jó ember és lehet nálad nem ez az ok, szimplán nem 20 éves és lehet nem akarja elrontani az ismerkedést.

jan. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Ma azota elerheto volt de nem jelentkezett....

Ezert se tudom h mit akar ...

jan. 6. 13:41
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!