Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hányasra értékelnéd magad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányasra értékelnéd magad külsőre és belsőre?

Figyelt kérdés
Korod és nemed?
jan. 7. 11:24
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
20-10/10-es belső, tehát te tökéletes vagy? :-D
jan. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

Eléggé nehéz és egyedi kérdés, erősen gondolkodnom kellett. Az egyik kommentelőnek igaza van, hogy ezt magunkról nehéz megállapítani. Ha valaki k.b. elégedett magával és ahhoz mérten él, akkor 9-10 körül lesz. De más nem feltétlenül gondolná így.


Külső: 8. ~ Van pici extravagáns irány felé hajló hajlamom és például a hajamon ezzel élek is. Illetve sokat foglalkozok a kinézetemmel (Hiába fickó vagyok.) De van kis hibám a pocakomon, amit - sok fogyás ellenére - nem tudtam eltüntetni.

Belső: 7. ~ Nagyon sokrétű személyiség vagyok, de jól ismerem a vehemenségből adódó hibáimat is.


35/F

jan. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

21# Azt nem mondtam, de magamnak tökéletes vagyok igen, bár mindig találok utat a fejlődésre.

A 10/10 arra értettem belsőleg hogy jól tolerálok embereket, szokásaikat stb. Még sosem dobtak ki randiról hogy bocs, nem vagy az esetem.

20 voltam

jan. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

Az online társkeresés nem okoz gondot, szóval kb 7.5/10 külső.

A belsőm egy érdekes dolog, mert alapvetően nem vagyok egy nagydumás figyelem-középpontja, szóval az ismerkedés eleje nehezebb szokott lenni, viszont ha már valakivel közelebb kerültünk egymáshoz, akkor 1 kivétellel(aki pedig mentális beteg volt és már az első talin beszélt erről, hogy még sosem volt szerelmes, kötődési zavara van stb.) mindegyik lány szerelmes lett belém/kapcsolatot akart, plusz volt aki mondta hogy jó apa lennék(ami ilyen fiatalon azért tényleg jól eső bók), ilyesmi. Viszont ugye ezek az értékek nem derülnek ki az ismerkedés elején sajnos

23F

jan. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Párommal kapcsolatban pedig szerintem külső 8 és belső 7, nem emeltem piedesztrálra egyáltalán, tisztában vagyok a hibáival és erősen mondom is neki. Éppen kifejtettük egymással ezt a témát. Neki magáról belső 7, külső 10. Kicsit egoista az édesem. :D :D
jan. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

Külső otthoni játszóruhában, natúr fejjel 4/10

Elmenős (csinos) ruhában, minimális sminkkel 7/10


Belső rosszabb napjaimon 3/10

Jobb napokon 8/10


N/43

jan. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

Külső 5/10

Belső: egyedül 1/10

Emberek közt 9/10

jan. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
27%

10/15

10/15

🤣🤣🤣

Nem látom értelmét ennek az idióta pontozgatásnak...csak akk ha a doki kérdezi 10es skálán mennyire fáj valamim.

N 31

jan. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

5/10 külső teljesen átlagos

7/10 belső, eléggé közösségi ember vagyok.


F/43

jan. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Belső 8/10

Külső 7/10


Aztán mások szerint vagy jobb vagy rosszabb...volt aki azt mondta, hogy nagyon jó csaj vagyok más meg úgy lekoptatott, hogy csak csuda...pedig mindegyik tök átlagos pasi volt.

Belsőleg meg aki nem ismer lehet unalmasnak tart elsőre, de amúgy elég kíváncsi és kalandvágyó természetem van, segítőkész, szerény és kitartó.

Egyébként önbizalmam nulla, szóval tök ellentmondás hogy ilyen számokat írtam 😀

33/N

jan. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!