Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tetszhetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tetszhetek egy olyan lánynak, aki tele van tetkókkal, illetve piercingje van?

Figyelt kérdés
Ellenben én egy szolid, visszafogott srác vagyok

jan. 9. 07:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Símán.
jan. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Mert neki az az esete, hiába nem ilyen a külseje. Egy 160cms vékony lánynak is simán lehet egy 2méter magas kigyúrt csávó az ideálja. Ez se különb.
jan. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért ne tetszhetnél?
jan. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%
Ha egy lány kimutatja, hogy tetszel neki, akkor nem tetszel neki, csak szívat. Ha tetszel egy lánynak, annak semmilyen látható jele nincs.
jan. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16 évesen ez még valóban így van.
jan. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk fordítva. Férjemnek van tetoválása, piercingje, fül karikája.

Nekem semmi testmodositas. Én elegánsabb öltözködèsi vonalat képviselek, ő a lazábbat.

Mégis annyira egy hullámhosszon vagyunk, hogy semmi rosszat nem tudnék felhozni a kapcsolatba. Max azt hogy úgy horkol mint egy mtz.

jan. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Most ez miért zárná ki, hogy olyan tetszene neki aki másképp fejezi ki önmagát?
jan. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én tetszettem már szélsőségesen kövér (100+ kg) csajnak, pedig én már 6 éve edzek, és nem vagyok kövér.

Tetszettem idősebb nőnek is, pedig hozzá képest én még gyerek voltam akkor.


Semmi köze nincs az ember külsejének ahhoz, hogy kihez vonzódik.

jan. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#4 ez hogy érted????
jan. 9. 11:30
 10/10 anonim ***** válasza:
70%

"Ha egy lány kimutatja, hogy tetszel neki, akkor nem tetszel neki, csak szívat. Ha tetszel egy lánynak, annak semmilyen látható jele nincs."


Akkor rothadjatok meg egyedul.. auista nema dogok.

jan. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!