Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú, akit nemnagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akit nemnagyon érdeklek, de egyszerűen nem tudom elfelejteni.2éve tetszik és mindenki másban őt látom, őt keresem. Mit tudnék tenni még esetleg hogy megismerhessem kicsit jobban (mégha nemis jövünk össze? Mert azt nem erőltethetem rá)

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor is mondd el, mit tettel annak erdekeben, hogy megismerd!
2010. okt. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem a helyzetedet drágám.:/ Én lassan 4. éve vagyok szerelmes egy srácba, nem jártunk csak néha összefutottunk, vonzalom mindkettőnk részéről meg volt és mai napig megvan, de valahogy mégsem találunk egymásra. Ez hosszú... Közben volt barátom, de mint írtad te is, én is benne próbáltam felfedezni az előbb említett srácot, így szétmentünk. Mai napig meglátok a fiút, azonnal a közös arcvonásokat keresem benne. Úgy gondolom, hogy csak akkor lesz sikeres a felejtés ha találsz egy tőle jobbat, vagy ha jobban megismered és nem is olyan érdekes mint amilyennek gondolod. Semmiképp nem ajánlom, hogy kezdeményezz, mert azzal csak rontod az esélyeid, inkább fogd fel úgy, hogy ha a sors úgy akarja akkor lesz jövőtök. Tudom sovány vigasz, de én is így próbálom átvészelni a helyzetemet. Valamint valahogy próbáld magad lefoglalni, tanulás vagy valami más hobbi, aminek később hasznát is veszed majd.
2010. okt. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

"Úgy gondolom, hogy csak akkor lesz sikeres a felejtés ha találsz egy tőle jobbat"


értelmetlen, és kilátástalan keresés. Egyszerűen nem kell és nem is szabad az egyik embert a másikhz hasonlítani. Mindenki egyedi. Így nem fogtok előlrébb jutni, ha minden srácban azt a bizonyos 'őt' keresitek. Pláne, ha megtudja, hogy csak azért vagy vele, mert hasonlítasz XY-ra... Ne essetek túlzásokba, és becsüljétek meg azt is amit kaptok. 2 év sok idő, pláne ha a fiatalságból megy el ilyesmi bohócságra.

2010. okt. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért szerinted, hogy felejtse el? Ha találkozik egy sráccal aki jobb mint a másik, akkor biztosan nem fog tovább vágyakozni a mostani iránt. A kérdést és a választ sem tudod értelmezni. Nem hobbiból hasonlítunk mindenkit az illetőhöz, elhiheted mi szeretnénk a legjobban ha végre találnánk egy olyan fiút aki viszont szeret.
2010. okt. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Semmiképp nem ajánlom, hogy kezdeményezz, mert azzal csak rontod az esélyeid, inkább fogd fel úgy, hogy ha a sors úgy akarja akkor lesz jövőtök."


Ez szerintem hülyeség. Keresd fel, beszélj vele őszintén, mondd el neki mit érzel, és akkor könnyebben tovább tudsz lépni ha szükséges. Nekem csak így sikerült....

2010. nov. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a telepatia letezik.gondolj ra nagyon sokat.de erosen mert ha nem semmit nem er.
2010. nov. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is közöltem azzal,akibe már majdnem 3 éve bele vagyok zúgva,hogy régóta tetszik,erre csak annyit közölt,hogy "nekem nem jössz be",mindezt azok után,hogy vágyakoztam utána,és olyasmiket éreztem,amiket más iránt nem.Tovább tudtam lépni,mert megtudtam,hogy nincs nála esélyem,kezdeményeztem,hogy tudjam,mi a helyzet pontosan,így se jobb,hogy már tudom,de könnyebb lesz felejteni,és találni jobbat.Márpedig szerintem nála csak jobbat találhatok magamnak,és ezt többen is megerősítették.

Mondd el neki,mit érzel,hogy megtudd,ő mit érez irántad/gondol rólad.Sztem nem veszíthetsz vele.Próbáltam én is felhívni a figyelmét,jeleket adni neki,de nem lépett,és ilyenkor sztem egyértelmű a helyzet...

Hú de zavaros lett...De remélem érted:)

2010. nov. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Zenon ***** válasza:
100%

Hány éves vagy,kedves kérdező?

Tanulsz még,és ha igen,akkor hol?

Fontos lenne,mert amit írtál,kísértetiesen passzol

az én életemhez.Kérlek írd meg a korodat legalább!

2010. nov. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Zenon ***** válasza:
100%
Ja,és 21/F vagyok.:)
2010. nov. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
15l
2010. nov. 23. 15:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!