Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik ti indítjátok így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti indítjátok így a beszélgetést vagy csak hülyít?

Figyelt kérdés

Rámírt tegnap egy pasi (egyik barátnőm pasijának haverja) de szerintem szívat..."szia na mizujjs?"belejöttél az új munkádban??" 🤣🤣🤣

Ilyen szöveggel nyitott, aztán utána amiket írt tele van elgépeléssel. Azt tegyük hozzá hogy 33 éves szóval ez csak nekem gyerekes? Vagy ez normális? Tele smile-val. Egyébként válaszoltam de azóta semmi. Azt se látom fent van e neten. Csam szívatott ugye? Hozzáteszem élőben semmi jelét nem adta hogy tetszem neki, de az orrom előtt úgy bámúlt meg nőket hogy már én is röhögtem rajta. A srácnak öt éve nincs komoly kapcsolata. De ez nem tudom jelent e valamit. Nem akarok belelátni semmit, meg beleélni magam hogy bejövök neki.


jan. 13. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Hát de már azt teszed, hogy ezen kattogsz. És már ne hari, de te sem írsz helyesen... Amúgy meg, nem értem, miért az jut eszedbe, hogy szivat... írni akart neked, bármiért, talán mert nincs jobb dolga, aztán azóta lett, és annyira nem tartja fontosnak, hogy írjon neked. De ez nem a szivatás definíciója. Ettől függetlenül jah, ne kattogj rajta és ne is foglalkozz vele...
jan. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon gáz, de te is, szóval sok boldogságot.
jan. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Mondjuk az is fura, hogy fikázod de azon pörögsz bejössz-e neki..
jan. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Dehogy fikázom, tudom h én is elgépeltem itt is ezt azt...csak szeretnék tisztán látni. Pont senkivel nem tudom megbeszélni.
jan. 13. 23:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Esetleg valamennyire modosult tudatban irt, nem akkor valaszoltal, es jozanul maskepp latja?
jan. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

5 éve nincs nője.

Azt sem tudja hogy kell egy beszélgetést indítani.

Aki ilyen rég egyedül van, az nem ír rá egy nőre, hogy szivassa.

Szerintem próbálkozik, úgy ahogy tud.

jan. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyébként igen, nyilván komolyan gondolta. Bár kérdéses mennyire lehet komplyan venni valakit aki ennyire igénytelen módon kommunikál.
jan. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet be volt szívva.

Meg csajozik is.

Komolytalan.

jan. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Attól, mert egy (feltételezhetően beszívott) pasi írt neked ilyen stílusban, még a többi pasit nem kell egy kalap alá venni vele.

Vannak ilyenek is, na. De az már csak rajtad áll, hogy ignorálod e, vagy nem.

jan. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!