Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a célja némely férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a célja némely férfiaknak azzal hogy párkapcsolati témákban elhagyja teljesen a bajtársiasságot és beáll a feministák mellé?

Figyelt kérdés
Egyre többször látok ilyet hogy képesek férfiak szembe köpni a többi férfit és férfi ellenes gondolatokat és frázisokat támogatni. Miért nem veszik észre hogy őket is sértik ezek az eszmék? Vagy esetleg így akarnak udvarolni mert azt hiszik így jutnak nőhöz? Arra nem gondolnak hogy az ilyen gondolkodású nők adott esetben ellenük fordulnának? Nem értem az egészet de bántó hogy a férfi közösség így egyre jobban széthúz... Régebben azért nem volt ez.

jan. 16. 19:47
1 2
 1/14 Kitana. ***** válasza:
100%
A feminizmus senkit nem sért és nem férfiellenes.
jan. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Arra esetleg nem gondolsz, hogy attól, hogy valaki férfi, nem biztos, hogy úgy gondolkodik, ahogy te?

És mondjuk nem "beáll" ide meg oda bizonyos céllal, hanem csak mondja, amit épp gondol?

Nemcsak te létezel, és nincs a férfiaknak kollektív tudata.

jan. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég beteges kérdésre sikeredett.
jan. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az esetleg felmerült benned, hogy a feminizmus a férfiaknak is jó lehet?
jan. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát bro, bocs, minden normális férfi "elhagyja a bajtársiasságot", amikor a magadfajták lenézően, tárgyiasítva, megalázóan beszélnek/viselkednek a nőkkel. Nem ők köpik szembe a többi férfit, ti köpitek szembe azt, hogy EMBEREK vagyunk.
jan. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább leszek hű a feleségemhez, mint hozzád. Az se érdekel, hogy ha ez neked nem tetszik és a kardodba dőlsz.
jan. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"és férfi ellenes gondolatokat és frázisokat támogatni"


Mint például?

jan. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Azok valoszinu ertik mit mond a nő.
jan. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
35%
Jó volna, ha nem kevernétek a feministákat azokkal az őrült amcsi tüntetőkkel, mint pl. ez a bohóc: [link]
jan. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, feminista -mármint eredeti értelemben, ami azt jelenti, hogy gyakran a férfiak mellé állok, hiszen én az egyenlőség mellett vagyok. Ugyanígy vannak dolgok, amelyekben a feminizmus a nők mellé áll és ugyanígy lehetnek (szerintem) normális pasik, akik ezekben a nők mellé állnak.
jan. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!