Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szoktatok a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoktatok a párotokkal csinálni amikor egész nap otthon vagytok a lakásban?

Figyelt kérdés
ti is szoktatok unatkozni? főleg mostanában ebben a hidegben kint semmit nem lehet csinálni
jan. 19. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem unatkozom. Te mit szoktál kint csinálni?
jan. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
nézem a falat. tegnap is fehér folt most is fehér, vajon holnap milyen színű lesz? ki tudja ez, majd holnap ki derül :)
jan. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kapcsolatban voltam, előfordult, hogy unatkoztam vele és mellette. Én egyedül érzem magam a legjobban, sosem unatkozom.
jan. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Elmegyünk a jysk-be, és nézzük mi mindent vennénk ha lenne pénzünk, meg ha beférne a lakásba. Vagy valami más ilyen szép tárgyakat tartalmazó boltba. De már lehet hogy ki fognak tiltani a jyskből annyit vagyunk ott.
jan. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Keresek egy konnektort és egész nap ki be dugdosom. Van, hogy ilyenkor rám szól a párom, és akkor inkább az ő konnektorjába teszem a dugómat. Szerencsére még egyszer sem bszott agyon az áram, de érdekes módon ha a páromhoz érek olyan bizsergés kap el mintha áramütés ért volna. Sima konnektoros dugás közben még sosem fordult elő ilyen.

Ezen kívül elfoglaljuk azért magunkat. Ha otthon vagyunk az nem jelenti azt, hogy állandóan mindent együtt csinálunk. Van, hogy csak úgy vagyunk, mindenki a saját dolgával.

jan. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Miért kéne mindent együtt csinálni? Egy csomó dolog van, amit külön csinálunk, hiába vagyunk mindketten otthon (olvasás, hangoskönyv, tv/netflix, netezés, főzés, férjem figurákat fest). Amit együtt szoktunk: főzés, Netflix, PS (de inkább ő játszik valami "történetvezérelt" játékot, én meg nézem), podcast hallgatás, "hasznos" előadás nézése, pl. kutyatartással kapcsolatos online előadás, társasjáték, és néha kell takarítani, pakolni, rendezkedni is (mi most babát várunk, szóval van olyan otthoni közös program is, hogy babakelengyelista-összehasonlítás vagy mérőszallaggal nekiállunk kitalálni, hogy rendezzük át a bútorokat). De nekünk van egy kutyánk, szóval akármennyire is rossz idő van, menni kell vele napi 3x sétálni, közösen is szoktunk menni, kirándulni is.
jan. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Utolsónak like. :-)


35/F

jan. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ezt a hetet nézem: hétfőn munka után vacsoráztunk, utána megnéztünk 3 részt egy sorozatból, aztán én olvastam lefekvés előtt ő meg videókat nézett. Kedden meló után kipróbáltunk egy új éttermet a környéken aztán hazajöttünk és kidőltünk a kajakómától. Szerdán későn végeztem és utána már nem volt kedvem semmihez, vacsiztunk együtt aztán ő játszott a gépen én meg befejeztem a könyvet amit olvastam. Tegnap beültünk egy pubba 3 barátunkkal, beszélgettünk, megittunk pár sört aztán hazajöttünk aludni. Ma még dolgozik (délben kezdett), én netezgetek és közben podcastet hallgatok. Ha kedvünk lesz hozzá később megnézünk egy filmet. Holnap elmegyünk egy másfél-2 órás sétára a közeli erdőbe, utána a szomszéd városba ebédelni és ha már ott vagyunk letudjuk a nagybevásárlást is, aztán estére még kitaláljuk, valszeg csak elleszünk a saját dolgaikkal. Vasárnap meg amihez épp lesz kedvünk, én összecsörgök pár órára videón a barátnőimmel, ezen kívül még nincs tervem.
jan. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én komolyan kérdeztem, mit lehet kint csinálni.
jan. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
9-es: kutyát sétáltatni! :D Ma pl. tök jót rohangáltam vele a hóban. :)
jan. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!