Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi történt velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi történt velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


32 éves nő vagyok. Túl vagyok 3 párkapcsolaton. Mindig is hosszú távú kapcsolataim voltak. Szívem, lelkem beleadtam mindig, hűséges voltam, házias és valamiért mégis azt érzem ezt egy férfi sem tudja értékelni, elfáradtam.


Én, aki soha nem volt kalandban részes stb., sőt elítéltem, arra a szintre jutottam fejben, hogy elég volt a párkapcsolatokból, nem vágyom másra, csak egy - egy kellemes szeretkezésre vagy olykor vad dugásra valakivel, de ennyi. Nem akarom, hogy többé bárki is az életem része legyen. Elfáradt a lelkem, úgy érzem.


Kezdek hülye picsa lenni, mi a fene van velem?


jan. 20. 11:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Eld meg ezt, ha erre van szükséged. Nincs ebben semmi abnormális.
jan. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%

Semmi baj nincs ezzel, ezt is meg kell élni. Nem kell mindig a komoly kapcsolat, néha kellenek lazább időszakok. Nincs ezzel semmi baj. Nekem általában felváltva voltak, komoly után 1-2 lazább, vagy akár ilyen pár alkalmas, aztán ha ugy alakult megint komoly, utána megint laza.


N

jan. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
48%
Kapunyitási pánikod van <3
jan. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
62%
Nincs ezzel gond, de ha itt leragadsz, pár év múlva átkozod magad, hogy senkinek nem kellesz már kapcsolatra.
jan. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nyitási pánik? 😊
jan. 20. 11:20
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Kiégtél és azért már nem is keresgélsz inkább csak kalandozol. Egy ideig teljesen normális viszont hosszú távon nem lesz jó megoldás.
jan. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ne értsétek félre, én nem férfiakat akarok próbálgatni. Mondjuk egy jó barát, akivel lehet néha közös program és szexuálisan is nyitottak vagyunk egymásra, de ennyi. Nem akarok senkit párként. Túl sokat tettem bele értelmetlenül, nem látom jelenleg értelmét egy kapcsolatnak, de nyilván nekem is hiányzik az érzékiség, szexualitás.
jan. 20. 11:22
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

itt az akarásokkal van a gond, mert mindenki akarja a párkapcsolatot és az akarásnak nyögések a vége.

ha forditva inditanák sokan, hogy most én csak laza kapcsolatot keresek és nem görcsölök azon, hogy ha valaki jön akkor ez a nagy igazi és házasság, tehát egy lazából és baráti kapcsolatból is lehet egy nagyon szoros párkapcsolat.

élvezd és legyél laza take it easy, de vigyázz ebben a lélektelen testiségben kilehet égni, az elején még mókás, de a lelked visitani fog egy idő után...

jan. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%

Bár pár rossz tapasztalat miatt elzárkózni elég butaság szerintem.

Meg magadon is megfigyelhetnéd, hogy mit csináltál rosszul.

Persze, értem én hogy mindenki szerint csak a másik a rossz, ők nem értekelnek stb. De minden érmének 2 oldala van.

jan. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
9: én is hibás vagyok, persze. Nagyon sokszor szexuálisan sem mondtam ki mire vágyom, mert jaj mit gondol majd rólam a párom. Van pár vad fantáziám, amit sosem tudtam így megélni. Másrészt törődés, figyelem, gondoskodás túl sokat tettem bele és idővel ez már elvárás és megszokott dolog a másik fél felől, de nem mindig viszonzott ez oly módon, ahogyan én azt akarnám.
jan. 20. 11:27
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!