Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az tényleg katasztrófa ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg katasztrófa ha a férfit rá kell beszélni a babára?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt a párommal, 2 éve lakunk együtt. Én 32 éves nő vagyok, ő 39. Szeretnék gyereket, ő meg inkább nem, mint igen, eléggé fél tőle. Másoknál ez hogy van? Illik bíztatni a másikat, hogy minden jó lesz. Vagy ha már valakit "rá kell beszélni" annak rossz vége lesz?
jan. 21. 14:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem egyértelmű és lelkes IGEN a reakciója, akkor békén kell hagyni.
jan. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%
Ne várj rá, ha ő nem akarja. Rábeszélni nem érdemes, és lehet, hogy nem is menne. De mindenképp jó lenne, ha beszélnétek arról, hogy miért nem akarja, mitől fél.
jan. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%
Ez rád nézve katasztrófa hogy elpocsékoltál rá 4 évet az életedből és most kezdheted majd megint a nulláról a párkeresést.
jan. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha rá kell beszélni annak jó vége biztos, hogy nem lesz.

Ha fél tőle és nem tudja leküzdeni a félelmet egyedül - tőled függetlenül 39 évesen se akkor már nem fogja később se. Nem 18-25 éves fiúról szól a kérdés. Ő rajta valószínűleg még pszichológus se tudna segíteni olyan mélyen benne van a tudatalattijában a félelem. Esetleg hosszú évek során tudná leküzdeni. De nem segítene rajta, hogy befolyásolnád, erőltetnéd a témát. Eltérnek a nézetek és hiába szülsz (akár 4) gyermeket (is) ő előbb utóbb le fog lépni!

Más férfival kéne a babaprojektbe kezdened...

jan. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
92%

Szerinted egy gyerek szamithat egy olyan apára aki mégcsak nem is akarta? Te akarnál ilyen apát magadnak a helyében? Meg a gyerekben azt látni hogy ki lett erőszakolva az apa magvai hozzá?


Meg se érdemel gyereket egy ilyen ember.

jan. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg rossz vége lesz. Mondjuk ha akarja a gyereket, akkor is egész jó eséllyel leszel egyedülálló anya.

Magyarul akkor vállalj gyereket, ha teljesen egyedül is megoldod. A férfiakra ilyen téren egyáltalán nem érdemes alapozni. Persze így egy életen át fogja a fejedhez vágni, hogy tudtad, hogy ő nem is akar gyereket, te húztad csőbe. De ez megint csak olyan, amit akkor is a fejedhez vághat, ha ő is akarta, de elváltok. Fizetni így se, úgy se lesz kedve, és nevelni se fogja, ha külön lesztek.

jan. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán értek egyet Puzsérral, de ezzel kapcsolatban volt egy jó meglátása.


Gyerekvállalás terén a "majd valamikor egyszer" hozzáállás nagyon káros egy komoly, stabil párkapcsolatban. 18-19 évesen nyilván ezt mondják az emberek, de harmincon túl azért illene tudni, hogy mit akarsz.


Azt mondani, hogy 3 év múlva szeretnék elkezdeni próbálkozni az tiszta sor, a másik fél tudja, mihhez tartsa magát, de a homályos jövőbe hessegetni a kérdést az nem fair.


Szeirntem kérdezd meg tőle, hogy AKAR-E gyereket, ha pedig igen, akkor MIKOR. Ha nem akar, akkor el tudod dönteni, hogy mi legyen.

jan. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Én nem akartam soha gyereket és amikor a barátnőmmel még csak ismerkedtünk akkor ezt el is mondtam neki.

Azért mert egy ilyen kérdést le kell az elején tisztázni és ha később ő mégis akar akkor nem vághatja a fejemhez, hogy x évet elvesztett így az életéből mert eleve nyílt lapokkal játszottam.

jan. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
26%
Nem katasztrófa ez a dolog: a férfi legalább előre gondolkodik...:)
jan. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
88%

Ez rád nézve gáz,hogy ennek ellenére akarod rákényszeríteni.

Fel kellene fogni,hogy nem mindenki olyan hülye már,hogy követi a szokást,mondván a gyerek az élet rendje.

Ez egy választás,és ha a párod nem akar,akkor tiszteletben kell tartani.

jan. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!