Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, szerintetek egy nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szerintetek egy nektek vonzó férfin a kék vagy barna szem a vonzóbb? Ugyanaz a vonzó arcú férfi és szép kék vagy barna szeme legyen inkább?

Figyelt kérdés
Egyszerűsítsük most le erre a kettőre. A válaszban azt is írd le, hogy neked milyen színű a szemed.
jan. 21. 19:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%

Annyira mindegy, mindkettő lehet nagyon szép. Talán kék, hiszen az ritkább, így van benne egy kicsivel több "különlegesség".

(A párom szemei kékek, az enyémek zöldek.)

jan. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Kék vonzobb szerintem, de csalodas esetén nagyobb utalátot is vált ki.

Nekem baromi irritáló tud lenni az az ellentmondás, hogy pl szép kék szemek és gyökér aljadék senkiházi ember ez mellett a gazdája. Valahogy igy fokozza a dühöt az hogy nincs összhangban szinkronban a kulso belso, idegesitő egyutt a kettő.

jan. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Pl megszeretsz vkit ártatlan "bociszemekkel" es kiderul róla hogy de egy nárci pszicho állat. Ez olyan irrotáló a tetejébe
jan. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem a kék egy kicsit jobban tetszik, de amúgy abszolút nem szempont, kék, zöld és barna szemű férfi is tetszett már és mindegyikük szemét nagyon szépnek gondoltam. Nekem sötétbarna szemem van.
jan. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egy szoke kekszemu magyar is tud eleg bantu lenni, es egy barna szemu dan viking, eleve nem csak ezen mulik.
jan. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy. Nyilván ha egy vikinget képzelsz el, hozzá a világos szem fog illeni, egy latinhoz meg a barna.
jan. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Kitana. ***** válasza:
Kék vonzóbb, de barna szeműek is szoktak tetszeni, olyanra meg sosem gondoltam, hogy adott férfi aki tetszik, bár kékszemű lenne. Ha meg nem tetszik, akkor nem a szeme színe a baj.
jan. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Páromé barna. Nekem nagyon tetszik. Az én szemem kék.
jan. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem sokkal jobban tetszik a barna, és mindig is reméltem hogy barna szemű lesz a párom. Nekem is barna.

A kéknek bizonyos árnyalati is tetszenek, de a legtöbb nem igazán.

jan. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem szempont, nálam egyetlen kivétel van: a "világító" kék szem nem tetszik (elég ritka, de szerintem mindenki tudja, miről beszélek).


Ha kötelező választani, akkor legyen barna. De tetszett már kék és barna szemű pasi is.

jan. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!