Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez kapcsolat függőségre utal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kapcsolat függőségre utal? Mit tehetek ellene? Hogyan készítsem fel magam a bucsuzásra?

Figyelt kérdés

Sajnos 4 hónapig nem fogom látni a párom, mi másfél évig távkapcsolatban éltünk azota 3 éve együtt vagyunk együtt lakunk minden, én viszont most elköltözök egy időre egyedül és ő majd jön hozzám, de 4 hónapig nem biztos hogy fogunk találkozni, attól függ a munka miatt hogy lesz ideje.

1 hét mulva fogok elmenni, de most picit elkezdtem aggódni amiatt hogy mennyire fog hiányozni.

Alapból imádok egyedül lenni, nem tudom miért bizonytalanodtam most el.

Tudom vannak akik sokkal több ideig nem látják a párjukat.

Tudom, hogy lesz mivel elfoglaljam magam, de nem szeretnék sírni mikor elköszönünk felszeretném magam késziteni rá, és azért még is rossz lesz 4 honapon keresztül egyedül elaludni. Annyi hogy telefonon fogunk beszélni.

1 hónappal a babánk születése előtt fog oda költözni hozzám:)



jan. 22. 02:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem az, csak hiányozni fog a másik. Az a társfüggőség, amikor akkor is benne maradsz egy kapcsolatba, ha az rossz neked, csak hogy ne légy egyedül.
jan. 22. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
A terhesség mellékhatása. Már anya vagy. Anyaként azt akarod, hogy a gyermeked apja legyen mellettetek. Szerintem ez normális. Mégis most, amikor a testedben egy jelentős változás megy végbe, akkor ő távol lesz. Persze, hogy aggódsz.
jan. 22. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális amit érzel. Nem valami kóros érzelem. 31/F
jan. 22. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!