Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tetszenek sok pasinak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszenek sok pasinak a fekete, hosszú hajú nők?

Figyelt kérdés
Sok férfi ismerősömnek elég ha egy nőnek fekete, hosszú haja van és jó az alakjuk. Az nem zavarja őket különösebben, hogy csúnyácska arcuk van.
2010. okt. 23. 17:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
gyönyörű! ha fekete haja van egy lánynak,nálam az már +pont:)
2010. okt. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Miért a barna is szép.:P
2010. okt. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
miért fáj az ha tetszenek?
2010. okt. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
mert gondolom nem fekete.
2010. okt. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Amiért sokan meg ugyanígy vannak a szőkékkel.
2010. okt. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fekete hosszú hajam van és ennyi erővel kérdezhetném hogy mér jön be minden pasinak a szőke haj?

Hülyeség az általánosítás...

20/L

2010. okt. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem fáj. Csak kicsit szánalmasnak tartom, hogy ennyi elég néhány férfinak. Kikötik, hogy ők csakis fekete hajú nővel járnának, pedig ugyanúgy lehet egy szőke, vörös, barna hajú nő is szép. Ugyanez más hajszínekre is vonatkozik (ha valaki ez alapján választ párt).
2010. okt. 23. 17:37
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A hajszín uganaz mint a testalkat vagy bármi más...

Sokan mondják hogy kövérrel soha sem jönnének össze, akkor hajszínre mért nem mondhatják ezt?:)

Nekem se jön be pl a szőke haj...és akkor mivan?A sötétebb rónusúak jönnek be...ez van.

Előző voltam.

2010. okt. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
37%
Mindenkinek megvan a maga zsánere.. én is inkább azt mondom, hogy a pasik a szőkéket szeretik, te valami különleges helyen élhetsz:) Vagy valami olyan szubkultúrában érdeklődtél esetleg, ahova sok metálzenét hallgató ember jár, na nekik tipikusan a feketehajú lányok tetszenek.
2010. okt. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem különösebben a hajszin soha nem vonzott..,inkább hogy milyen erős nőies kisugárzása van az illető leányzónak,és úgy összességében rendben van e...

Ha jó az összkép akkor tőlem lehet szőke,barna,fekete,vörösesbarna..,egy nem lehet rozsdivörös!! 28F

2010. okt. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!