Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy korkülönbséggel létezhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy korkülönbséggel létezhet csak barátság férfi és nő között, ha párkapcsolatban élnek mindketten?

Figyelt kérdés

Ismertek ilyen személyeket, esetleg személyes példát tudtok írni?

Ugyanis én nem tudom elhinni, hogy létezhet ilyen. Nem akarom elhinni, hogy csak barátság van több mint egy éve egy nő és egy húsz évvel idősebb férfi között. Kifejtettem a véleményem miszerint az egyiknek biztos hátsó szándékai vannak de csúnya veszekedés lett ebből. A témát nem mertem tovább feszegetni de érdekelne mások véleménye is, így anonim módon.



jan. 25. 14:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
Nem tudom, nem ismerem őket.
jan. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Saját tapasztalat, hogy lehet. Ettől függetlenül nem ismerem a feleket, de mindenesetre az önbizalomhiányod miatt egy csúnya veszekedést szítani elég gyerekes.
jan. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%

Két különböző dolgot írsz le.


Nem hiszed el, hogy barátok vs az egyiknek másak a szándékai

jan. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Pont ezért nem hiszem a csak barátságot, mert szerintem egyiknek hátsó szándékai vannak.
jan. 25. 15:20
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
4. Egy lanyra addig nezunk la ykent ameddig gyermeknek nez ki, miutan felnott no lesz mar nem lanykent nezunk ra.
jan. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
De ha azt hiszed, hogy nem csak barátok, akkor azt hiszed, dugnak. Ha azt hiszed, az egyik többet akar, akkor az az egyik dugni akar. A kettő nem ugyanaz.
jan. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

Hát szerintem nem. Szoros barátság biztosan nem..

Sok nálam idősebb férfivel vagyok jóba a munkahelyen, sokat, sok dologról beszélgetünk.. de nem a barátaim.

jan. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
ElképzelHETŐ, de ha veszekedés van belőle... hát annak valószínűleg megvan úgymond az "oka". Inkább azon agyalnék, hogy a párodnak ki a fontos a kapcsolatban, te vagy a "barátsága".
jan. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%

Nem. Manapság nem ritka az idős nő, fiatal férfi szexkapcsolat. Idős pasi, fiatal nő még mindig is volt.

Én is 30 évesen egy 45 éves férjes nőt kefélek.

jan. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki erre agresszivan reagal ptt valami van. Ha nincs semmi akkor normalisan eltudja mondani a fel.
jan. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!