Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hirtelen nagyon sok nő ismerős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hirtelen nagyon sok nő ismerőse lett ,mindent tagad . Én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés

Teljesen megváltozott egy ideje.

Amivel kezdődött, hogy látványosan megnőtt a női ismerősének a száma! Rendszeresen elérhető volt de engem nem keresett .

De akkor vettem észre mikor a haverjaival el ment pár napra ,ez leginkább akkor kezdődött,előtte nem volt gáz.

Nagyon csúnyán össze vesztünk, szakítottunk, nem erdeklem stb...mégis irkalt így kénytelen voltam tiltani,bele faradtam.ebbe az egészbe.n


jan. 27. 03:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól tetted, felejtsd el! Majd jön más.
jan. 27. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne is marcangold magad...
jan. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem akarom ... :)
jan. 27. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!