Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Nektek elég ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Nektek elég ha egy férfi 172 cm magas?

Figyelt kérdés

jan. 28. 12:32
A kérdező szavazást indított:
Elég
Nem elég
40 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Férfiként írom: én pont ennyi vagyok s az elmúlt negyven évben emiatt sose volt gondom.
jan. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
31%
1-es, azóta már a fiatal csajok harmada is magasabb nálad.
jan. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
65%
Én is ennyi vagyok, sosem volt gondom az ismerkedéssel. A fiatal csajok meg nem érdekelnek, ha szingli lennék, min 35 feletti nőkkel ismerkednék.
jan. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%
Bizonyára a nők egy részének elég.
jan. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%

Nem gond, az se baj ha olyan 165-170 cm közti


22N 170 cm vagyok.

jan. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
8%
5, nekik a pöcsük is kisebb amúgy. Nem arányosan, de kisebb. Persze ha szüz vagy akkor neked úgyis mindegy
jan. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Én 172 vagyok és nekem sem volt ebből problémám amúgy…


Azért tettem fel a kérdést, mert tapasztalom hogy olyanokat szekálnak az alacsonyságukkal, akik nálam sokkal magasabbak.


Az egyik ilyen Marics Peti. Szinte mindenkinek az az első benyomása, hogy milyen alacsony, Ő is sokszor reflektál rá… Közben meg 178 cm magas. Az a 6 centi rengeteg különbség, főleg százalékosan.


Illetve a TheVR-os srácok, Jani és Pisti 171 és 172 centisek… Olvastam egy csomó kommentet, hogy kertitörpék és hogy ilyen 160 centinek tippelik Őket, holott 172 cm Jani.


És magammal ellentétben, ezekeől az emberekről nekem is az volt a benyomásom, hogy milyen alacsonyak, aztán kiderült hogy kb. akkorák mint én, vagy magasabbak.


Orbán Viktornak is csútitörpe a beceneve… Elvileg 174 cm magas, bár itt már el tudom képzelni hogy picit lódítanak, de nagyjából akkor is akkora lehet mint én.

jan. 28. 13:27
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyéni. Minden nőnek más jön be. Akinek a magas pasik, azoknak nem fogsz bejönni, de a többieknek igen. (Vagy más miatt nem.)
jan. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem szimpatikus személyiség, arra szokták sértő neveket aggatni. Lehet, ha OV 185 centis lenne, akkor meg csútizsiráfnak hívná mindenki. 😁
jan. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
6%
Dagiknak és melletleneknek jut a kicsi faszi. Többiek kapnak maguknak magas férfit
jan. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!