Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen ember a közvetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen ember a közvetlen környezetének is hazudozik?

Figyelt kérdés

Még csak fél éve vagyunk együtt, és konkrétan még nem kaptam rajta, hogy nekem kamuzzon valamit. Viszont aggaszt kicsit, hogy már több alkalommal fül/szemtanúja voltam, ahogy másoknak hantál. Például kibeszélte magát bírság alól, telefonos ügyfészolgálatot átverte, vagy épp mikor a főnökét hívta, hogy nem tud bemenni dolgozni.

És ezek mind olyan aprólékos hihető sztorik voltak, hogy én is simán bekájáltam volna.



jan. 30. 03:55
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Légy résen!
jan. 30. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Ha ennyire jó benne, biztos hogy folyton hazudozik. Figyelj nagyon.

Én pl egyáltalán nem tudok, így meg se próbálom 🤣 De ha valakinek gyakorlata van benne az tényleg elég aggasztó, én nem tudnék ilyen emberrel lenni.

jan. 30. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Engem is aggasztana.
jan. 30. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Csicaka
jan. 30. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen.
jan. 30. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Atverni az ugyfelszolgalot nem csicskasag. Birsag miatt hazudni teljesen termeszetes.
jan. 30. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Ha így pénzbüntetést úszhat meg, akkor miért ne tenné? Így is egy csomó pénzt lehúznak az emberről. És ki az, aki nem kamuzik a főnökének semmiben?Élelmesnek mondanám. Ha azt veszed észre, hogy családtagoknak, barátoknak is hazudik na akkor van gáz.
jan. 30. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
12%
Mi evvel a gond?
jan. 30. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Ezek szerint neki mások manipulálása teljesen természetes, nem is érzi gáznak. Nekem ilyen ember nem kéne. Eljön majd a nap, amikor téged fog szemrebbenés nélkül átverni. Tisztességtelen ember.
jan. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%
Aki nem tud színészkedni az egy tehetségtelen hülye. Aki viszont egy kalap alá veszi a rendőrt a szerelmével, az is hülye. Nem érzel semmit? Pl hogy több vagy neki mint a rendőr? Akkor marad a paranoia.
jan. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!