Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Engedékeny velem a férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedékeny velem a férfi, szívességeket tesz, programokra hív, végigmér a szemével, baráti vagy vonzódhat hozzám?

Figyelt kérdés
Másokra X dologért haragszik, rám nem, nekem többet elnéz,megvéd a barátaitól, így értem, hogy engedékeny. Illetve rámhangolódik, van olyan, hogy úgy beszélgetünk társaságban, mintha csak mi lennénk a szobában, és nem direkt, de nem érdekel minket, hogy a többi ember is ott van, pedig picit ciki amúgy a körülmények miatt, de mégis így alakul. Nem tudom, hogy barátilag gondol rám az illető, vagy nőként is bejövök neki. Tenne így, ha nőként nem tartana vonzónak?

jan. 30. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tetszhetsz neki, de ha nem hív randira, nem töltöttök kettesben el időt akkor ez annyiban is marad. Szóval ha nem flörtöl akkor kezd el te, vagy ha csinálja akkor viszonozd, mert nem fogtok előbbre jutni soha.
jan. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még valaki?
jan. 30. 15:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyilván bejössz neki,de tényleg az lenne a mérvadó,ha egyértelműen randira hívna.
jan. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!