Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Véget ért egy párkapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véget ért egy párkapcsolatom ami a végén már nagyon nem működött, de akkor a szakítás után miért érzek a megnyugvás helyett ürességet, szomorúságot, miért lettem depis és miért hiányzik az exem?

Figyelt kérdés
jan. 30. 19:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy korszak végetért az életedben és még ha ennek így is kellett lennie, mert nem működött, "meggyászolod" magadban.
jan. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
72%

Édesanyám mondja mindig, hogy minden megjavítható, ha a két fél meg szeretné javítani. Nyilván szereted még Őt, ez halványulni fog idővel.

Ki szakított? Mi volt a vége? Mennyi ideig voltatok együtt?

jan. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
68%
Mert szereted még! Max nem vallod be magadnak. Az érzés még nem hűlt ki benned. Én azt mondom, mindig hallgass a szívedre. Lehet, hogy megjavítható még a dolog, csak idő kellett külön lennetek azért, hogy újra egymásrataláljatok. Én is azt kérdezném, mint a 2-es, mi volt a baj?
jan. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, dolgotok van még egymással. Ha hiányzik és ürességet érzel, szereted még. Mivel okot nem írtál mért mentetek szét, csak a saját példámat leírom, hátha segít. A párommal mi is szétmentünk, mondván nem működik. Tudod ilyen se veled se nélküled játék. Aztán kibékültünk, majd megint szakítottunk. De aztán újra találkoztunk és rá kellett jönnie mindkettőnknek, hogy nem bírjuk egymás nélkül. Mindketten változtunk az idő alatt míg külön voltunk. Úgy döntöttünk, nekifutunk még egyszer, vagyis harmadjára, hátha alapon. A legjobb döntés volt, azóta is együtt vagyunk. Igaz, sok mindent meg kellett beszélnünk.
jan. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
@Bár úgy érzitek nem működött, de ha hiányzik a párod az azt jelenti, mégis csak több jó dolog volt a kapcsolatotokban, mint rossz. Úgyhogy én azt mondom, mentsétek a menthetőt, max nem jön össze, de legalább megpróbáltátok.
jan. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
70%
Bátraké a szerencse!
jan. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, ha hiányzik, még fontos neked. Másképp nem tudna hiányozni.
jan. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Persze, hogy még szeretem és fontos nekem és lehet még rendbe lehetne hozni, csak ehhez két ember kell. A szakítás sem rajtam múlt. Ő szakított arra hivatkozva, hogy már nem érez úgy és ő zárkózott el azelöl is, hogy dolgozzunk azért, hogy helyrehozzuk, beszéljük meg. Amúgy azért írtam, hogy a végén már nem működött, mert minden és mindenki elém került nála fontossági sorrendben.
jan. 31. 22:33
 9/30 anonim ***** válasza:
55%
Jól írod, két emberen múlik a dolog. De ha megpróbálod, mit veszíthetsz? Figyelj, ez kétféleképp sülhet el. Vagy elküld, vagy visszafogad. Próbáld meg megkeresni, azt majd meglátod.
jan. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
69%
Megint egy jó példa arra, hogy a kommunikáció hiánya miatt kisiklik egy kapcsolat. Azt mondod: „Minden más előrébb való volt fontossági sorrendben.” Lehet, hogy így is volt. De az is lehet, hogy nem, csak ezt te így élted meg, csak te gondolod ezt. Kell hagyni a másiknak szabadságot, nem szabad rátelepedni a másikra. Lehet, hogy te ezt csináltad. A leghatásosabb módja annak, hogy elüldözz valakit magad mellől. Mindig tisztázni kell az érzéseket. Elzárkózott? Lehet, rossz passzban volt, de más is lehetett az ok. Kommunikálni kell, ez a lényeg, de őszintén. Nincs olyan dolog, amit ne lehetne rendbe hozni, csak akarni kell mindkét félnek.
febr. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!