Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig várnál eljegyzéssel 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várnál eljegyzéssel 30 felett?

Figyelt kérdés

Sziasztok, en 30(nő), baratom (39)

Baratom azt mondta mar kapcsolat elejen, hogy akar csaladot, gyereket, hazassagot es banja, hogy fiatalon nem lett gyereke.

En szinten mondtam, hogy hazassag es gyerek fontos nekem es egy eletre keresek partnert ezert ne huzzuk egymas idejet es foleg ne huzza az idomet, ha tudja nem fog lepni.


Lassan 1 eve vagyunk egyutt, a baratom nagyon szerelmes ezt mondja. En is szeretem ot, elegedett vagyok, el tudom kepzelni az eletemet vele.


Munkan kivul minden idonket egyutt toltjuk, nincs ejszaka, hogy ne egyutt aludnank az elao perctol fogva. Mindent meg tudtunk oldani eddig, jo a szex, jo egyutt, fejldounk is, rengeteg programon/esemenyen voltunk, stb.


Viszont ugy gondolom felnott emberek vagyunk, akarunk családot, egyutt akarunk elni, szeretjuk egymast, meddig varjunk az eljegyzessel?


Szerintetek meddig normlis várni? Nem akarok abba a hibaba esni, mint sok nő, hogy x evig jarnak, osszekoltoznen aztan 6-8 ev mulva dobbantas, mert meg sem tud elkotlezodni a masik.


Ferfiak, ti meddig vartatok hasonlo helyzetben?

Kicsit bennem van, ha eddig nem volt se felesege se semmi, akkor lehet o nem is akar igazan, nem fogja meglepni ezeket soha.

Tapasztalatokat, tanacsokat olvasnek szivesen.


jan. 30. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
“ Viszont ugy gondolom felnott emberek…” Akkor viselkedjetek is felnőtt emberek módjára, és beszéljétek át, hogy mik az elképzelések.
jan. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

Nem várni kell, hanem megbeszélni.


Nekem minimum egy év önálló együttélés, közös élet kell az eljegyzéshez.


Ha 30 lennék, amikor találkozok a párommal, akkor 32 évesen lenne ideális az esküvő.


De nem így van. 20 évesen jöttem össze a párommal, 22 éves voltam, mikor összeköltöztünk, 23 leszek, mikor mindkettőnknek lesz diplomája és munkája (önálló élet kezdete). Így is még a mester vége +1 évet várnék Kb 25 éves koromban lenne ideális leghamarabb, de nem bánom, ha csak 28 éves koromban.


Én vagyok a nő. Párommal megbeszéltük, hogy mikor hogyan szeretnénk ilyesmit (házasság, gyerek stb). Felnőttek vagyunk, felnőtt módjára megbeszéltük.

jan. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Örökké, mert a házasság intézményét egy ódivatú, elmaradott rendszernek tartom, és nem, nem azért, mert hűségesnek kell lenni, sőt ez az egyetlen morálisan értékelhető dolog van benne.
jan. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1-2, irtam hogy beszeltunk rola elejen is, kozben is, mostanaban is. Ugy gondolom azzal nem lennek előrébb, ha ezekután nekiállnék eroszakoskodni, hogy akkor vagy elvesz vagy ott az utca. Olyan embert keresek aki ugy gondolkozik, mint en azaz ha szeretjuk egymast nem kell huzni az idot.


2, fiatal vagy meg :) igy beszeltem en is 20 evesen es ez jol van igy! Bar ha en visszamehetnek az idobe a mai fejemmel akkor jobban odafigyelnek es nem hagynam csak ugy tortenni a dolgokat.


3, persze van akinek ez nem fontos es ez is rendben van, ha mindketten igy alltok a dologhoz!

jan. 30. 20:40
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Mi fél évet vártunk anno, akkor volt eljegyzés, de csak 24/21 évesek voltunk. 30 felett se pazarolnám az időmet egy jövőtlen kapcsolatban évekig, mivel a hàzasság nekem is fontos, és semmi kedvem nem lett volna arra várakozni, hogy a párom méltóztasson megkérni. Eleve olyan társat kerestem akivel hasonlóak az elképzeléseink, nézeteink, vágyaink, és nem olyat aki csak a levegőbe beszél, hogy legyen kit dugni, de nem lép semmit évekig. Igaz, gyereket mi pl nem akarunk egyáltalán, és ez is egy fontos pont volt a társkeresés kapcsán.

38/N

jan. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az eljegyzés szándéka mindenképp téma kellene legyen, meg a jövôkép is.

Ha nem akar elköteleződni, akkor minek raboljátok egymás idejét?


Meg kell beszélni, nem csak az egybekelést, de a többit is.


Hány gyerek? Hány évesen? Ki marad vele otthon? Honnan van pénz nevelni? Hogyan nevelitek, milyen elvek alapján?

jan. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy évet várnék max
jan. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Én azért egy évet várnék, az már elég idő, hogy nagyjából megismerjük a másikat. Lehet, hogy ő is hasonlóan gondolkozik és az évfordulóra teervezi a lánykérést?
jan. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam egy év lenne a kifutása a dolognak, utána tárgytalan.
jan. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Maximum 1 év, 30 alatt és felett is. De igyekeznék kideríteni előbb, hogy mik a szándékai. Ha nem egyeznek az enyémekkel, akár fél év után is szakítanék. Vagy ha pl 2 hónap utàn kiderül, hogy abszolut házasságellenes, akkor ott helyben le is zàrnám a kapcsolatot.
jan. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!