Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfinek tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinek tetszik egy nő miért nem keresi meg/hívja el valahova?

Figyelt kérdés

Abban az esetben ha a pasi szingli, nem zárkózik el kapcsolattól, stb. Tetszik neki egyértelműen egy nő. Akkor miért nem hívja el valahova, kezdeményez beszélgetést, valami?

(Nem opció az se, hogy nem tetszik, tegyük fel, hogy ebben az esetben, DE, BEJÖN).


Lehet én működöm túl egyszerűen, de valahogy nem értem, mert fordított esetben, ha én szingli vagyok, adott egy pasi aki tetszik, akkor nyilván örülnék ha elhívna és ha úgy van igyekeznék a tudtára adni, hogy csak bátran. Ha nem szimpi, nem passzolunk stb úgyis kiderül.


Teoretikus kérdés.


febr. 2. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Mert béna.
febr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

lehet, hogy egyszerűen nem mer


De az is gyakori jelenség, hogy a nő azt hiszi, hogy egy mosoly elég, vagy azt hiszi h ő egyértelmű jelét adta h odamehet hozzá...hát nem ez ritkán egyértelmű.


Ha tetszik neked a pasi és ő nem hív el akkor 2 lehetőség van:

1. nem megy oda és egy idő után továbblépsz elfelejted és jön majd más a képbe

2. kezdeményezel te nála.

febr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen esetben azért, mert nem gondolom hogy esélyem lenne nála.

Én pl. alapból közvetlen vagyok és szívesen elbeszélgetek a legtöbb nővel, de egyedülálló apukaként már nem hiszem hogy bárkinek kellenék is.

febr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Lehet hogy tudja azt hogy kicsi a farka és úgyis kevés lenne a nőnek. Lehet hogy tudja magáról hogy úgyis elmegy három lökéstől ha arra kerül a sor vagy potenciaproblémái vannak és ezért tök fölösleges kezdeményeznie. Lehet hogy mamahoteles és mivel sokat olvasott gyakorikérdéseket ezért tudja hogy ez úgyis kizáró ok a nőknél. Lehet hogy éppen lerobbant a kocsija és nincs pénze megcsináltatni és tudja azt hogy kocsi nélkül a férfi nem férfi ezért minden nő kiröhögné. Lehet hogy nincs lerobbanva az a kocsi de csak egy 20 éves kotla suzuki amibe valamire való nő úgysem teszi bele a seggét. Lehet hogy éppen körömgombája van és úgy van vele hogy ha a csaj vetkőzéskor meglátja akkor úgysem lesz szex. Lehet hogy a hóvégi utolsó 10 000 forintját odaadta egy cig@nyqrvának egy s.o.s franciáért így nem tudná meghívni a csajt egy aluljárós gyrosra sem. Lehet hogy az összes alsógatyájának lyukasra fingotta a seggét és már arra se telik neki hogy vegyen pár újat mert a hóvégi utolsó 10 000 forintját odaadta egy cig@nyqrvának egy s.o.s. franciáért. Meg még vagy 100 egyéb ok lehet de a franc se ír többet.
febr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jó azért látom egyeseknél vannak bajok:D


Ne a gyakorikérdéseken szocializálódott, az összes létező komplexussal IS rendelkező szerencsétlenre gondoljunk.


Egy normális pasasra. Tegyük fel nincs gyereke.


Amúgy én azt tapasztalom ha nőként kell felszedni a pasit, az sose sül el jól.

febr. 2. 19:54
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
#5 kifogás 🙂
febr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
6. Az !
febr. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!