Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt, ha a páromon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt, ha a páromon kívül más megfogja a kezem\megölel\megpuszil?

Figyelt kérdés

Párom (vőlegényem), 8 éve vagyunk együtt, szeretem és tisztelem őt, soha nem feküdnék le mással, nem csalnám meg. Odaadó, ragaszkodó, és borzasztóan figyelmes, többnyire az én igényeimet helyezi a sajátja elé, törődik velem.


Épp ezért furcsa, amit nemrég észrevettem magamon:


Volt már kb 10 munkahelyem, többnyire férfiakkal együtt dolgozom, de ilyen még nem történt azelőtt:


Pár hete egyik férfi kollégámmal, akivel nagyon jó barátok is vagyunk, múltkor összeért a kezünk. Nevettünk rajta, hogy a filmekben ezek után mi az isten késztet két vadidegen embert arra, hogy a film végére összejöjjenek.

Namármost mi pár éve ismerjük egymást, jóban vagyunk. Szándékosan újra megfogtuk egymás kezét, hülyéskedtünk, beszélgetni kezdtünk, és azt éreztük, hogy ez jó. Ez nagyon jó. Amikor megérint vagy én megérintem (kezét, arcát, újabban már megölelem, puszi-puszit is adunk reggel egymásnak), úgy érzem magam, mint egy kis szerelmes, nyári tinédzser. Remeg a gyomrom, száraz a szám, és valami meleg érzés fog el, amikor egymáshoz érünk (megfogja a vállam, kezemre teszi a kezét stb)



Utoljára 8 éve éreztem ugyanezt, amikor még csak randiztam a jelenlegi párommal.

Rájöttem, hogy nagyon hiányzik ez az érzés. Olyan, mint az újdonság varázsa.


Páromnak felvetettem múltkor, hogy menjünk el randizni, csináljunk valamit, mint régen. Mivel szeret engem és foglakozik velem, eleget tett a kérésemnek. Romantikusan viselkedett, igyekeztem keresni azt az érzést, ami kollégámnál múltkor felbukkant bennem, de semmi... Fogtam párom kezét, simogattam, puszit adtam, semmi.

Olyan, mintha annyira megszoktam volna őt, hogy eltűntek az érzések.


Nagyon rosszul érzem magam emiatt.

A munkahelyen pedig úgy várjuk egymást a kollégámmal, mint két drogos, akik a szokásos adagjukra kapnának rá :D

Megérintjük egymást, és jön a *vááóó, de jó* érzés.



Miért?


Illetve neki is van felesége, ráadásul babaprojekten vannak, egyikünk sem akarja megcsalni a társát. Szó sem lehet róla!


De akkor mi ez az érzés? Mit csináljunk?


febr. 3. 13:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%

"egyikünk sem akarja megcsalni a társát. Szó sem lehet róla!"

Szerintem ez már megtörtént.

Attól függetlenül, hogy nem feküdtetek le, szerintem az, hogy direkt azért puszilgatjátok meg simogatjátok egymást, mert jó, főleg úgy, hogy te is leírtad, konkrétan beleszerettél, már annak számít.


Mellesleg igen, simán lehet hogy elmúlt a szenvedély a (még) jelenlegi pároddal, és beleszerettél a kollégádba. Főleg hogy te magad írtad, nem érzel így minden férfival, csak ezzel az eggyel, és te magad is szerelemként jellemezted.


Vagy dolgozni kéne a pároddal a kapcsolatotokon, vagy szakítani vele, de hogy a háta mögött "jót, sőt nagyon jót" érzel mással, direkt, nem mehet tovább.

febr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerelem, legalabbis vonzalom. Csak mivel nem harmadik miatt amugy is elobb-utobb szetmennek emberek, en nem ijednek meg ettol ennyire. En a halalos agyamon azt bannam, amit nem tettem meg, pedig nagyon jo lett volna.
febr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező mindketten csalfák vagytok, ennyi.

El kéne hagyni a párod és a kollégával csak akkor szóba állni ha muszáj, de fel lehet mondani is.

Ha el is válna és veled összejönne akkor se működne, mert ti egymással pótoljátok ami nincs meg a párjaitokkal.

Ráadásul nem bízna meg minimum az egyikotok a masikban a hűtlenség miatt. Arról ne is beszéljünk, hogy mennyire nem jó az egyik kapcsolatból a másikba ugrálni mivelhogy nincs rendesen túllépve az ex, ex kapcsolat.

febr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

1) sehol nem írtam hogy szerelmes vagyok a kollégába. Azt írtam, olyan érzés, MINT egy szerelmes tini.

Érzed a különbséget? Mert van.


2) ennek örülök, de az én kérdésemet nem teljesen fedi


3)ezt jól írtad: egymással pótoljátok, ami nincs meg a párunkkal.

De nem akarunk szétmenni, mert attól még szeretjük azt, aki otthon hazavár bennünk.



Olyan jó egyébként, hogy meg a leírásban is részleteztem, hogy páromnak feldobtam, hogy menjünk randizni, ergo javítsunk a kapcsolaton, hadd jöjjek rá, mit cseszek el, erre megkapom, hogy egy hűtlen szr vagyok.


Elnézést kérek??



Ha hűtlen sz*r lennék, már mind a 10 munkahelyemen vagy egy tucat palival félrekamatyoltam volna, mert lett volna rá lehetőségem, annyian udvaroltak nekem.

Kérdésre meg senki nem válaszol, csak meg itt a savazás. Éppen próbálom megjavítani a kapcsolatom, ez pedig egy mellékes kérdés, ami érdekel, mi a tököm ez az érzés.

Szövegértés mesterei vannak ezen az oldalon.

febr. 3. 14:06
 5/19 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező, ha te pótolod mással ami a pároddal nincs meg és még ölelkeztek, pusziszkodtok, érintgetitek is egymást az már megcsalás hiába nem tetszik.

90-99,99%, hogy flörtöltök is, rá gondolsz, hiányzik és az hűtlenség érzelmi szálon, de nagyon hajlasz fizikai megcsalás felé is!!!

Azért vagytok csalfa gerinctelen férgek mindketten!!!


Ő még rosszabb mint te, mert házas, babaprojekt közben csalja a nejét veled és te ahelyett, hogy jól tökön rúgnád (nem szó szerint) inkább még tetszik amit csinál veled.


Fel kéne mondani és szskitani azért, mert jön más férfi akivel SZINTÉN CSALNI FOGOD!


Sértődékeny vagy az igazságért. Jól van akkor hagyj vigyen a mosdóba, WC-be akkor és csináljon veled amit akar. Hagyj derüljön ki és légy te a házasságromboló céda ő meg az áldozat, mert "te nem hagytad békén" - azzal védekezne biztosan.


És nem lesz se munkahely, se férfiak az életedben, te leszel a mocskos kurv* majd meglátod.


Csak így tovább ha egyszer annyira oda vagy a hányinger f*szért.

febr. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%

Ha ennyire jól meg tudtátok beszélni, hogy mit éreztek, talán azt is meg tudjátok beszélni, hogy ezt nem kellene tudatosan folytatni, mert nem vezet jóra. Próbáld meg az újdonságot felfrissíteni a pároddal. Menjetek el randira úgy, hogy nem együtt, a közös otthonból indultok, hanem csak az adott helyen találkoztok. Várj rá, képzeld el, ahogy megérkezik. Beszéld meg vele, vagy menjetek olyan helyre, ahol egy kicsit kevésbé tudtok egymáshoz érni. (Pl. étterembe vacsorázni, ahol egymással szemben ültök és maximum a kezedet fogja meg.)

Én is ismerem ezt az érzést, amikor az ő érintése már természetes, mindketten tudjátok, hogy jogotok van a másikat bármikor megfogni. De ha minőségi időt töltötök együtt, de az érintés kicsit várat magára, akkor talán itt is újra felfedezed a vágyakozás érzését. Ha a párod nyitott lenne rá szerinted, akkor akár fel is vetheted neki, hogy játszátok el, mintha egy korai randin lennétek. Tietek az egész élet, együtt vagytok már jó ideje, időnként játszhattok ilyeneket, mert attól még hogy az újdonság hiányzik, nem biztos, hogy mással akarjátok azt megélni, felrúgni a kapcsolatot pláne nem.

febr. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
44%

Az az igazság, hogy nem fog a pároddal rajtatok segíteni SEMMI! Mehettek kirándulni, szexelhettek mindenhogyan, ismerkedhettek is másképp, de fölösleges huzavona hiszen nem azért csinálnátok, mert jól esne hanem azért, mert te már CSALOD, mint a huzat és mégcsak NEM IS TUD RÓLA, HAZUGSÁGBAN ÉL!

Hazugságban, titkolózásban NEM LEHET egy kapcsolatot új alapokra helyezni és FÜGGETLENÜL MÁSTÓL kéne randizgatni együtt, NEM KÉNYSZERBŐL.

Ennek az lesz a vége hogyha nem azzal a hányinger hapsival akkor majd MÁSSAL CSALOD MEG, mert egyáltalán nem szereted, sőt tiszteled a párodat!


Aki szereti és tiszteli a párját AZ NEM CSALJA MEG MÁSSAL HANEM KERÜLI A HARMADIK SZEMÉLYT ELSŐ PERCTŐL FOGVA!


Szedd össze magad és szakíts, mert nem lesz jó vége sehogyan se. Úgyis megfogod csalni vagy vele, vagy mással és te leszel a ringyó.

febr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Igen, mert ti, amikor egy munkatárs megdícsér valamiért, vagy megérinti mögötted állva a vállad, azonnal "távozz tőlem, sátán!" - felkiáltással rohantok hazáig és elsírjátok magatok a férjeteknek.

Facebookon nőnapi köszöntős\szexi mikulásruhába öltözött modell fickókról feldobott képeket is tovább görgetitek, mielőtt kimossátok hipóval a szemetek, mert még rágondolni is megcsalás. :D


Ba**szameg.


Egyedül 6-os értette meg miről szól a KÉRDÉS!

febr. 3. 15:12
 9/19 A kérdező kommentje:
Neki köszönöm is a teljes értékű választ
febr. 3. 15:13
 10/19 anonim ***** válasza:
63%

Ne légy már nevetséges!



"Namármost mi pár éve ismerjük egymást, jóban vagyunk. Szándékosan újra megfogtuk egymás kezét, hülyéskedtünk, beszélgetni kezdtünk, és azt éreztük, hogy ez jó. Ez nagyon jó. Amikor megérint vagy én megérintem (kezét, arcát, újabban már megölelem, puszi-puszit is adunk reggel egymásnak), úgy érzem magam, mint egy kis szerelmes, nyári tinédzser. Remeg a gyomrom, száraz a szám, és valami meleg érzés fog el, amikor egymáshoz érünk (megfogja a vállam, kezemre teszi a kezét stb)

Utoljára 8 éve éreztem ugyanezt, amikor még csak randiztam a jelenlegi párommal.

Rájöttem, hogy nagyon hiányzik ez az érzés."



Rendesen véged van a hányinger pasiért, olyan vagy mint egy tüzelő szuka.


Miért tagadod le ezt a nyilvánvaló tényt?


Hűtlen vagy a párodhoz, mással szexelnél szívesen és le is fogsz vele ha nem fejezed be az ölelgetést, puszilkodást.

Ez ilyen marha egyszerű.


A párod nem tud róla, hogy miért akartál randira menni vele és azt se, hogy már egyáltalán nem szereted.


Te egyedül azért akarod megmenteni a kapcsolatod, hogy ne légy egyedül. De az lesz a vége, hogy két szék közül a padlón kötsz ki tök mindegy, hogy kivel fogod végülis fizikai síkon is a párod!


Na de írták már, hogy folytasd a kalandozást, féreg mivoltodat a hányinger hapsikáddal. Hagyj derüljön ki mekkora ócska giliszták vagytok minél hamarabb!

febr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!