Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan cselekedtetek volna....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan cselekedtetek volna. Illetve miért keresett fel?

Figyelt kérdés
3 évvel ezelőtt volt egy három hónapos kapcsolatom egy külföldi sráccal, aki akkor Magyarországon élt. Azóta a világ másik végen dolgozik. A szakításunk nagyon traumatikus volt és nem is beszéltünk három évig. Viszont tegnap, a születésnapján akkori idő szerint reggel hétkor rámírt, hogy szeretne velem beszélni és hogy nagyon hálás azért a három hónapért, amit együtt töltöttünk és hogy azóta is az hajtja előre. Fel akart hívni videochaten, amire végsősoron nemet mondtam arra hivatkozva, hogy három éve én már lezártam ezt és arra, hogy barátom van és nem akarom őt megbántani. Azonban nyilván nagyon érdekel a megkeresés pontos oka….ti hogyan cselekedtetek volna? Illetve van ötletetek, hogy ő miért írt rám a semmiből 3 év után?

febr. 3. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Buntudat vagy szexhiány amit pótolna veled online/offline, de komolyan nem gondolja úgyhogy tiltsd le és a pasiddal foglalkozz helyette.
febr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is amit egyes írt. 3 év eltelt. Ha annyira akart volna elöbb keres
febr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Unatkozik
febr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is az unalom. Bár én felkeresni soha nem kerestem senkit, akkor jutnak ennyire jelentéktelen(nek tűnő emberek) eszembe. Nosztalgiázott, vagy nem úgy alakult az élete, hogy jobbat talált. Szimplán ennyi
febr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!