Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a külső nem fog meg, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a külső nem fog meg, akkor a belső sem fog megtartani?

Figyelt kérdés

Sziasztok, lány vagyok és sokszor hallom, hogy az emberek mindig mondják, hogy nem csak a külső számít, belső fontosabb és hasonló közhelyek. Viszont én az ellenkezőjét figyelem meg, már amennyire figyelek.


Vannak akik állítják, hogy valakibe beleszerettek az értékei alapján, de sokan vannak, akik azt mondják, hogy a külső a legfontosabb és a belső meg másodlagos.


Én teljesen össze vagyok zavarodva és már sokszor gondolkodom plasztikai műtéteken, hogy ne végezzem egyedül. Tehát, ha az objektív igazságot leírnátok, nagyon hálás lennék.


Köszönöm előre.


febr. 3. 15:54
1 2
 11/13 Barito ***** válasza:

4-es: "Maximum olyasmit tudok elképzelni, hogy barátságból szerelem."


Pont azért (csak) barát, mert nem vonzódsz hozzá.

febr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11es! Nem egy olyan pár az ismerőseim akik éveken át barátok voltak, aztán egyszer csak elkezdtek járni és azóta is együtt vannak.
febr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Barito ***** válasza:

Kedves előző!


Akkor már korábban is vonzóak voltak egymásnak, de valamiért nem volt "szabad az út" számukra.

febr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!