Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Tudnátok szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Tudnátok szerelmesek lenni egy olyan férfiba, aki nagyon boldog és tökéletesen rendben van az élete? Vagy egy ilyen férfi nem elég érdekes?

Figyelt kérdés
febr. 3. 20:08
A kérdező szavazást indított:
Szerelmes tudnék lenni egy ilyenbe.
Nem tudnék belé szerelmes lenni. Kell, hogy lássak hibákat/kérdőjeleket a férfival kapcsolatban.
14 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Senki sem az konstansan. Vagy hazugsagba kene beleszeretnem, vagy mibe?
febr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy érdekes kérdés. Tényleg egyfajta elvárás az hogy a férfi láttassa sikeresnek es boldognak magát.Viszont ott van a rosszfiú effektus hogy olyan férfi az izgalmas aki kihívást jelent hogy meg lehet változtatni,jobbá lehet tenni...
febr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kitana. ***** válasza:
100%
Szerintem csak ilyenbe tudnék. Mármint az, hogy tökéletesnek érzi az életét, nem jelenti feltétlenül, hogy nincsenek kihívások a napjaiban, ez igazából csak egy hozzáállás, hogy nem a rossz dolgokra koncentrál, hanem a jókra. Attól még, mert épp akadt valamilyen problémám, még érezhetem összességében tökéletesnek az életemet és lehetek boldog.
febr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Tökéletes az életed és az anyagi helyzeted ez szép, de kevés. A külsődnek is tökéletesnek kell lennie, és a személyiségednek is!


Szóval az út jó, de a megfelelő szint messze van még innen.

febr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem találkoztam még ilyennel, szóval fogalmam sincs..

De gondolom tudnám szeretni hacsak nem olyan mint patrick bateman.

febr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Megtörtént. Mikor megismertem, vérre menő gyerek elhelyezésí perben volt. Néha hívott engem bébiszitterkedni.

Közben én meg láttam az életét. Reggel elmegy edzeni, aztán beszedi a kiadott ingatlanjai után a pénzt, ebédel, majd újra edz, aztán megy a kislányáért a suliba.

Ránézésre az élet királya. De megismerve őt nagyon megviselte a per 3 éve, és minden megtakarítását az utolsó forintját is odaadta az ügyvédnek. Csak hogy vele, velünk lehessen a kislány.


Az én szememben ő mindenképpen hős. A teljes vagyonát kockâra tette hogy megnyerje a gyermekelhelyezési pert. És férfiként ő megnyerte.

Továbbá látom nap mint nap, hogy tanul a kislánnyal, hogy elkészïti a kedvenc kajáit...

Velem is ilyen figyelmes, de a lánya a királynője.

febr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak az ilyen típusúak érdekelnek, mert én is hasonló vagyok. Taszítanak az olyan pasik, akiknek nincs rendben az életük, nincsenek rendben saját magukkal
febr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

Elég fura, ha valakit az jellemez, hogy "nagyon boldog", és "tökéletesen rendben van az élete". Ezek nem jelzők, nem tudok velük mit kezdeni, egy adott állapotot írnak le egy adott pillanatban. A következőben meg lehet, hogy borul minden.


Teljesen értelmetlen a kérdés, mert nem egy élethelyzetbe szeretek bele, hanem egy emberi lénybe, akinek valszeg lesznek szarabb pillanatai meg brutál mélypontjai. Sokkal jobban érdekel, hogy ilyenkor mit csinál, mit kezd magával, pl felvágja-e az ereit, vagy esetleg az enyémet, vagy azért megbirkózik valahogy azzal is.

febr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!