Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Melyik hajszín/szemszín...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Melyik hajszín/szemszín kombináció tetszik leginkább egy férfin?

Figyelt kérdés

Barátnőimmel beszélgettünk erről, és ahányan voltunk annyiféle "ideál" merült fel. :) A többi itt olvasgató nők szavazataira is kíváncsi lennék.

A barna és a fekete hajszín együtt szerepel mert csak 10 szavazati lehetőség van, illetve aki a kopaszt választja leírhatja, hogy milyen szemszín tetszik neki.



febr. 4. 10:06
A kérdező szavazást indított:
Fekete/barna haj és barna szem.
Fekete/barna haj és zöld szem.
Fekete/barna haj és kék szem.
Szőke haj és barna szem.
Szőke haj és zöld szem.
Szőke haj és kék szem.
Vörös haj és barna szem.
Vörös haj és zöld szem.
Vörös haj és kék szem.
Kopaszok tetszenek, szemszínt leírom.
29 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Szóke haj, kék szem.
febr. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Én azért nem szavazok, mert hiába ideálom a barna haj/barna szem kombó, ha egyszer nem tetszik az illető, és közben találkozom valakivel, akinek barna haja és kék szeme van, és ráadásul tetszik is, akkor inkább őt választom.

Tehát az arc a döntő alapból, a hajszínben viszont a szőke meg a vörös nem tetszik, abból nem engedek, szőke és vörös hajú férfiak még sosem tetszettek. Szemszín mindegy.

febr. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Barna, kék.
febr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A harmadikat jelöltem, mert a világosbarna+kék. De nem szőke! Viszont, ha sötétbarna/fekete, akkor zöld szeme legyen! Az a 2.kedvenc.
febr. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Világosbarna haj, kék szem.
febr. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Világosbarna haj, zöld szem.
febr. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Barna haj barna szem de nem barna bőr.
febr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Én ebből már kinőttem. Ha valaki tetszik, az tetszik mindenhogy.
febr. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nincs ilyen téren ideálom, nekem a mosoly, kisugárzás fontosabb, de ha valamit kell írni, akkor hajszínből a szőkésbarna illetve a fekete/barna tetszik, szemszínből pedig a sötétebb árnyalatok, de a tekintet a lényeg elsősorban, és nem maga a színe.
febr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!