Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tudom, hogy zavarna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudom, hogy zavarna a magasság különbség, akkor nagy szimpátia ellenére sem érdemes találkozni?

Figyelt kérdés

Egy internetes közösségben ismertem meg egy férfit. Nagyon-nagyon jól kijövünk, szinte naponta beszélünk, jól érezzük magunkat írásban, telefonon. Kicsit olyan, mintha ragaszkodnék is már hozzá. Viszont az ország másik felén lakik, ez az egyik. A másik pedig, hogy több mint centivel alacsonyabb. (Én 176 ő 165).

Lehet, hogy egy felszínes nő vagyok, de tudom, hogy ez engem az életben nagyon zavarna. Hiába aranyos, kedves, okos, nem tudnék azzal kibékülni, hogy ennyire fölé tornyosodom. Tudom, hogy én vagyok magas, de ő meg eléggé alacsony. A külsőt illetően tényleg az az egy kritériumom van, hogy legyen legalább annyira magas, mint én. (175-180 centis férfi azért nem olyan ritka, talán nem irreális elvárás).

Közben meg nagyon ritka, hogy ennyire szimpatikus legyen valaki. Ti mit tennétek? Ha tudnátok, hogy így semennyire se tudnátok nőnek érezni mellette magatokat? De mint embert, nagyon kedvelem.


febr. 5. 13:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavar akkor szerintem ne bántsd azzal hogy később úgyis kidobod, inkább engedd el ne okozz neki fájdalmat
febr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Olyat nem tennék, ha tudom, hogy kidobom, akkor nem is találkozom vele.
febr. 5. 13:25
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha bizonytalanságban tartod az még rosszabb
febr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Annál már csak az a rosszabb ha megtartod mint B vagy C opció
febr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%

Én a magasság ellenére találkoznék vele. Eddig csak neten beszéltetek az is lehet, hogy élőben nem is annyira zavarna. Nem muszáj együtt lenetekk, ha zavar. Viszont nem adsz magatoknak esélyt, akkor bánni fogod azt, hogy nem ismerted meg személyesen.

Neten mondhat bármit az ember, de élőben tudud meg azt, hpgy ki is valójában.

febr. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan nők akiket nem zavar a magasságbeli különbség, de ha tudod magadról hogy ez téged zavarna akkor az később is fog, én sem tudnék elviselni hosszabbtávon egy nálam alacsonyabb férfit. Meg megvárni hogy őt is zavarja a magasság különbség és kisebbségi komplexusa legyen mellettem ez miatt, mert az esetek legtöbbségénél ez ki szokott ütközni akár évek után… szóval a kérdésre határozottan nem a válaszom! De ha jól meg vagytok barátok még lehettek ha ő is nyitott rá.
febr. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy milyen magas, mert messze lakik tőled úgyis. Távkapcsolat nem jó. Úgyhogy inkább búcsút ints neki.
febr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
24%
180 cenris ferfikent is ritka hogy 170 centi feletti novelakadjak ossze. Egy ilyen kerti torpe merrtu feri mit erezne?
febr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Két dolog sem stimmel, de a távolság szerintem még a magasságkülönbségnél is lényegesebb. Egyébként az, hogy neten csevegve jól kijössz vele, meg már kb elkezdtél kötődni hozzá, az égvilágos semmit sem jelent. Nem ismered őt, csak elképzelsz valamit róla. Egyelőre nem valóság, bármit beleképzelhetsz. Ha találkoznátok, az első másodpercben rájönnél, hogy nem kell neked.
febr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Olyan férfit könnyen találsz, akivel jól kijöttök, ha nem zárkózol el az ismerkedéstől. Külsőleg vonzót már nehezebb.

Ha ő nem ilyen, akkor engedd el.

febr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!