Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebb férfiak ha fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb férfiak ha fiatalabb náluk a barátnőjük vsgy feleségük, mit szólnak ehhez a véleményhez?

Figyelt kérdés
"És remélem nektek még a fejetekben sem fordul meg, hogy 30-40 felett is fiatal nőt akartok."

febr. 6. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Ki ír ilyet?

N

febr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én nem lennék meglepődve. az emberek egy része szinte rögeszmésen ítélkezik a felek életkora felett mások párkapcsolatában.
febr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 10 évvel fiatalabb a feleségem. Nem igazán érdekel, ha más megszólna miatta.
febr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Semmit nem szólnak az ilyen véleményekhez, maximum jót röhögnek rajta. Mivel Magyarországon élünk valószínűleg nem tevéért vették a fiatalabb nőt maguknak, hanem kölcsönös beleegyezésen alapul az együttlétük.
febr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést.
febr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. A férjem 10 évvel volt idősebb nálam, nem piszkáltak miatta.
febr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

Mégis mi közöd ahhoz, hogy ki kivel van együtt? Hogy ki kihez vonzódik? Az, hogy te neked nem jön össze nő, az nem más hibája hanem a tied.

17 év van közöttünk a párommal. 9 éve vagyunk együtt. És a lehető legboldogabbak vagyunk.

febr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

Én írtam a kérdésben idézett részt. A kedves kérdező csak a kontextust felejti ki. Éppen ő vagy lelkes kollégája becsmérelte azt az anyát, hogy hogyan nevelte olyan rbanccá a lányát, hogy idősebb pasik után koslat.

Na erre írtam azt, hogy ha már ilyen erkölcsös és ilyen jól tudja kritizálni az anya és lánya értékrendjét, akkor neki a fejében meg sem fordul, hogy idősebb korában fiatal lányokat hajkurászik.

febr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

7

És mi lesz 20 év múlva?

febr. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

" 7

És mi lesz 20 év múlva?"


Te ugyanilyen szarházi irigy kutya leszel aki még mindig másokkal foglalkozik miközben a saját élete egyre szerencsétlenebb(ha egyáltlán még addigra nem veszt véget önkezűleg az életednek).


Ja hogy ők? Boldog 20 éven lesznek túl. A pasi egyre sármosabb lesz, a nő tisztességben öregedni kezd, de még mindig fiatalos, így a pasinak nincs oka lecserélni, mint amúgy az egykorúak majd mindegyike elválik, amelyik nem azokat is csak a hitel tartja össze...

febr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!