Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megundorodni valakitől, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megundorodni valakitől, akit szeretsz? Hogyan?

Figyelt kérdés

Férjemnek titkos viszonya volt az egyébként sem felhőtlen házasságunkban. Kommunikációval és őszinteséggel talán megoldhatóak lettek volna a problémák, bár az első titkos chatelés már a házasságunk elején elkezdődött, amikor srmmi gondunk nem volt....


Már nem élünk együtt, a szeretőt és engem is akart a férjem, de nem leszek egy választás...most együtt vannak a szeretővel, akinek férje van és ott is van gyerek, 3 is.


Ami a lényeg, hogy még ezek után is nagyon szeretem őt, pedig hatalmas csalódás ez nekem. Nem mennék vissza hozzá semmiképp sem, egyszerűen ezt az érzést akarom megszüntetni magamban, egyetlen kiútnak az megundorodást találom.


febr. 9. 00:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Normális amiről beszélsz. Attól, hogy valaki még valami undorító dolgot tesz velünk, nem szűnik meg egyik pillanatról a másikra az, hogy szerettük őt és a hiánya sem. Ezen csak az idő segít és az, hogyha fel tudod dolgozni. Mert nem csak az elvesztését, hanem az árulását is fel kell. Ami sokkal rosszabb.


Én nem is azt mondanám, hogy a megundorodás a jó cél, hanem inkább a tovább lépés. Ha undorral és haraggal gondolsz valakire az egy nagyon negatív és lehúzós érzés tud lenni. (Sajnos nálam volt ilyen.)


Sokkal jobb érzés eljutni addig a pontig amikor már nem számít és nem fáj semmi.

febr. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kitűztem magamnak egy csomó célt, tegnap nagyon jól éreztem magam már, de ma van a házassági évfordulónk, sajnos elöntöttek az êrzések.
febr. 9. 00:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez valamiért úgy megy, mintha elvágták volna. Vagyis megundorodok akkor, amikor megcsal és nincs visszaút. Nekem pont azt nehéz megérteni, amit leírsz. Szeretni valakit, aki ilyet tesz.
febr. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Magam sem értem. Készülnöm kell arra is, hogy könyörögni fog nemsokára, mert elvileg a másik nővel nem olyan, mint ahogyan azt ő elképzelte. Most kell erősnek lennem🙂
febr. 9. 00:59
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Ilyenkor a saját illúzióit kergeti az ember. Nem egy sz.rember elvesztése fáj, hanem egy családi idill (apa anya gyerekek boldogság)elvesztése fáj
febr. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindig elég volt a tudat a végleges undorhoz, hogy másik nő pina váladékait kente rám a tudtom nélkül addig amíg lebukott. Így már nem volt miért szeretnem.
febr. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!