Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kapcsolatban mi a jelentés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban mi a jelentése /pszichológiailag/ ha a barátnőm hasonló/vagy ugyan olyan ruhákat,cipőt akar hordani?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy pl. rendelt egyforma uniszex kabátot, akkor két különböző márkájú utcai cipőm van, mindkettőből megvette a női verziót magának, és 90%-ban hasonlítanak.

Gyakran van, hogy "melyiket veszed fel?" - "akkor én is azt".


Eleinte csak azért zavart, mert a kabátjába már próbáltam belepréselni magam mire rájöttem, hogy nem az enyém, de mostanra már viszonylag sok egyforma cuccunk van.


Pár alkalommal már rákérdeztek ismerősök, hogy "ugyan olyan pólótok,kabátotok van?"


Persze sok más eltérő ruházatunk van, szóval egy héten mondjuk 1-2x öltözik hozzám, de azért így elgondolkoztam hogy ez mégis miért lehet?

Féltékeny típus, és arra gondoltam, hogy ez számára az összetartozásunkat szimbolizálja, vagy mutatja mások felé?


Ez negatívan hat szerintetek?


febr. 10. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Őszinte leszek veled, nálunk közös ruhák vannak mármint ami az övé az az enyém is , én is hordom :D Vissza felé ez nem igaz, mert eleve sokkal kisebb vagyok és egy 180 centis férfit alig ha lehet bele préselni az én unisex ruháimba mivel 155 magas vagyok. Számomra semmit nem jelent csak azt, hogy egyes pólói tetszenek nekem és simán tudom hordani . Meg így legalább nekem nem kell ruhát venni mert ott vannak azok amik hivatalosan is közös ruhák már. Kivételt képeznek a rendesen nőies ruhák amik méretben csak rám illenek.

30N

febr. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az osszetartozast akarja kifejezni vele. Nekem ciki lenne, megkernem, hogy ne vegyen egyforma ruhákat.
febr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Vagy kicsit gyerekesen így akarja a külvilág tudtára adni, hogy bizony egy pár vagytok (kb. mint egy tinicsaj, amikor büszkén mondja mindenkinek, hogy lám-lám, mégis lett barátja, pedig a többi csaj szerint ronda).


Vagy pedig féltékeny, uralkodó típus és így akar "megjelölni", hogy te bizony az övé vagy, ezért a többi csaj tiplizhet.


Szerintem nem egészséges dolog...

febr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nincs saját identitása
febr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!