Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ilyen érzésem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen érzésem egy szinte ismeretlen férfi felé?

Figyelt kérdés

Néha szoktam látni, de már kerülöm inkább, mert olyan érzésem van vele kapcsolatban mintha nagyon belé tudnék esni.

De hogy lehet ez, ha nem ismerem rendesen.

Nem tudom pontosan jól megfogalmazni, de mintha nagyon meg tudnánk érteni egymást, ilyen érzés kap el. És egy mély szomorúság is, mivel ebből nem lehet semmi.

De hogy ez honnan/hogyan jön, nem tudom.

Vajon ez egy valódi és helyes megérzés vagy csak túlgondolom? Már majdnem egy éve tart és hiába kerülöm, nem szűnt meg.


febr. 10. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Húha banyek én pont ugyanígy vagyok egy férfi kollégámmal :D

Házas amúgy, de ahogy szokott rám nézni... nagyon működik köztünk a kémia.


Hát, vannak ilyen fura dolgok az életben, az ember szeretne kapcsolódni egy másik személyhez.

febr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szóval nem ismered?

Valószínű elképzelted róla, hogy milyen lehet, saját gondolataiddal alakítod őt.

febr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy miért kerülöd? Nem akar tőled semmit?
febr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tedd fel magadnak e kérdéseket:

"Mi a legrosszabb, ami történhet, ha szóba állsz vele? Túléled? Igen?

Akkor nincs mit nagyon vesztened?".

febr. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1 eve ismered akkor nem csak bekepzelt dolgaid vannak velw kapcsolatban ha nem valamennyire ismered is ami lehet csak 30-40% , de akkor sem 0 bekepzeles meg idealizalas mint egyesek irjak.. Amikor semennyire nem ismersz valakit es igy velekedsz rola akkor en is idealizalasnak gondolnam , viszont ez annal tobb.
febr. 11. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5, igen, vannak róla benyomásaim, ha többször látunk valakit, akkor idővel akaratlanul is megfigyelünk vele kapcsolatos dolgokat, szokásait. Viszont pl. még sosem beszélgettem vele egy kimerítőt.


3, nem tudom akar e. Én nem akarok, van oka. Azért kerülöm, mert meglátom és elkap a szívdobogás és zavarba jövök. Nem akarok hülyét csinálni magamból.

febr. 11. 06:34
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
még mindig nem értem, miért nem akarod őt.
febr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
7. Az lenne a legfontosabb.. csak a kerdezo titkolozik egy anonim oldalon..
febr. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!