Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az csak nőkre jellemző, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az csak nőkre jellemző, hogy akit magunkhoz nagyon hasonlónak érzünk, azt vonzónak találjuk?

Figyelt kérdés

Vagy ez férfiaknál is megvan?

Ha valaki hasonló jellemvonásokkal, személyiségjegyekkel bír.


febr. 11. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, erre milyen választ vársz? Nyilván, a válasz igen.
febr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mármint, hogy a férfiaknál is megvan, 1-ex vagyok.
febr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én inkább férfiaknál vettem észre.
febr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy a férfiaknál esetleg fontosabb hogy hogy néz ki a nő.

Pl ha van egy bombanő, de totál ellentétes személyiség, és van egy sima átlagos semmi extra kinézetű nő, aki nagyon hasonló személyiség, akkor melyik a vonzóbb?

febr. 11. 19:37
 5/5 anonim ***** válasza:
#4: Tök ugyanaz a válasz, mint amikor van egy rosszfiú, akinek mellesleg álompasi kinézete van és van egy sima átlagos semmi extra kinézetű férfi, aki nagyon hasonló személyiség.
febr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!