Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztikkel sokat rontottam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztikkel sokat rontottam?

Figyelt kérdés
A fő kérdés az lenne hogyan hozhatnám helyre , az a probléma hogy a sajátos körülményeim nagyon zavarosak jelenleg életem egyik legnagyobb megpróbáltatása alatt állok, túl sok lehetőség és döntések tárháza, látom a hibákat, tudom hogy kell rajta változtatni, és maximálisan a változás felé tartok, csak idő kell hogy kitisztuljon a fejem a sok rossztól.. tudom önfejlesztés stb.. (rajta vagyok az ügyön!) a lényeg találtam egy embert akit nagyon szerettem, mondhatni sosem voltak előtte normális kapcsolataim és igen rosszak a hozott mintáim is, mondhatni félek a szerelemtől az elköteleződéstől… hogy nem vagyok szerethető hogy nem akar hozzám igazán kapcsolódni. Hagynom kellene hogy szeressen és bízni! ezeket sosem mertem eddig bevallani, és a saját bajaimat rá vetítettem ki és túltoltam a hisztiket, félek hogy kiábrándult belőlem… én tényleg nagyon azon vagyok hogy változtassak elsősorban magamért mert legbelül csak álmom lenne egy nyugodt párkapcsolat ahol jól szeretjük egymást, és ha sikerült változtatnom mindennél jobban szeretném hogy az új személyiségemmel ez az ember kapcsolódjon, nem csak azért mert nagyon szeretem, de megérdemelne egy jobb embert maga mellé ami így hogy látom milyen is ő, kezdem érezni hogy kellene vele bánnom, nem lenne számára jobb ember ha változtatok magamon, az a gond sokáig nem értettem őt hogy kell vele jól bánnom , mert viszonylag ritkán találkoztunk (szerintem volt ritka) inkább hívásoztunk , és arra hogy rájöjjek igazán hogy működik a másik gyakorlatban kell sokat együtt lenni. A másik mellett látnom kell a reakcióját. Nagyon bánt ez az egész, szeretnék hozzá kapcsolódni de félek hogy kiábrándult belőlem.

febr. 12. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Ez a vonat elment
febr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen hisztik voltak? Ha csak elégedetlen voltál a kevés találkozással, azt valószínűleg megértette. Most gyakrabban/szerinted eleget találkoztok? Neki is van igénye a gyakoribb találkozásra?
febr. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd őt, hogy kiábrándult-e belőled és van-e még esély. Ha igen, akkor viszont tényleg kezdj máshogy viselkedni, mert az ígérgetésből gondolom már elege van. Akkor fog bízni benned, ha látja, hogy tényleg máshogy viszonyulsz hozzá, ha abbahagyod a hisztiket. De azt feltételezem, hogy ez olyan mély belső bizonytalanságból fakad, hogy ha megfeszülsz sem fogsz tudni egyik napról a másikra megváltozni. Egy darabig megy majd erőből, aztán meg úgyis kirobbannak belőled a korábbi félelmeid. Pszichoterápiába kellene járnod.
febr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hámozott Ananász válasza:

Hát őszinte leszek nagyon szép hogy te ennyire szereted ezt az embert, de ő is képes ennyire szeretni téged? Mondtad egyáltalán hogy szeretnél változni/ változtatni? A kötődési problémák az eddigi rossz párkapcsolatok vagy szülői minta miatt lehet, illetve a körülötted lévő emberek hozzád való viszonyulása miatt nehéz legyűrni, aláírom. Sokmindentől függ a szituációtok, például hány komoly kapcsolata volt a feleknek, és mik azok a jó dolgok amiket tanultak belőle, ha egy komolyabb kapcsolat nem volt az életetekben vagy legalább egyik fél részéről úgy nagyon nehéz megérteni hogy rendes jól működő hosszútávú párkapcsolt kialakításához igenis küzdeni kell, nagyon sokat, időbe telik minden, mert marha nehéz úgy önmagában egy párkapcsolatot fenntartani, hogy figyelj a másikra, az igényeire, a saját dolgaidra, egyaránt úgy hogy a választottadnak ez jó legyen mert nem egymás ellen dolgoztok! Attól is függ hogy folyamatosan csak a rossz volt eddig a párkapcsolatban/ önmagatok életében vagy voltak-e változások. Ha voltak változások mindkettő oldalról, és még van szeretet a másik iránt, van esélyed!

Gyakorold az önkontrollt! Ha már sikerült változtatni, és úgy sem kellesz ennek az embernek akkor se! hibáztasd magad! Abban az esetben el kell fogadnod hogy ez az ember nem szeretett téged vagy nem eléggé. És nem gondolta veled annyira komolyan.

Mellékesen

Nekem hosszútávú kapcsolatom volt több, az ember folyamatosan változik! egy jó ember mellett pedig jó irányba tud haladni,

Minden kapcsolatban vannak nehéz időszakok, tudni kell megbocsátani, és idő-idő-időt adni a másiknak ha ténylegesen egymással terveznek és komolyan gondolják az elköteleződést!

febr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
44%
Marquez elbújhat a körmondataival a tiédhez képest. Igaz, az övé legalább értelmes...
febr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

2 :. Nem, rá kellett jönnöm magammal van bajom több oldalról, és rá vetítettem ki. Nem figyeltem rá eléggé és párszor félreértettem, de nem vagyok jól testileg sem hónapok óta, szerintem ez is nagyban közrejátszott hogy nem tudtam rá mindig figyelni. Csináltunk mindketten olyant amit nem kellett volna, amivel ő bántott meg régebben.. el tudtam most agyalás alatt engedni. Mert rájöttem ha az ember lelkében nincs rend, nem tud rendet tenni maga körül sem. Ezért tényleg próbálok változtatni, és szeretem annyira ha nem érzem hogy ez nekem menne, akkor nem fogok neki többet írni, akkor sem ha szeretem, nem akarom többet megbántani. És megértettem a nézeteit, illetve túl sokmindent..

És ha ehhez Pszichoterápiára lesz szükségem akkor bevállalom, abban az esetben is ha nem jön össze vele többet a párkapcsolat, nem érzem jól magam, nem akarom ezt a viselkedésformát továbbvinni. Pár napon vagy heten múlik az egész hogy legyen annyi pénzem hogy megfelelő irányba tudjak fordulni és segítséget kérni.

febr. 13. 18:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!