Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 5év járás után,már illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5év járás után,már illik házasodni?

Figyelt kérdés

28 F vagyok a barátnőm 25

Több mint 5 éve vagyunk együtt és több mint 4 éve együtt is élünk közös albérletben.

Barátnőm nemrég felhozta az eljegyzés témát,de hárítottam,hogy még bőven van időnk fiatalok vagyunk.


Először szeretnék idén év végén,végre venni magamnak egy saját lakást( hitellel)



febr. 12. 12:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
28%
Igen ideje. Két tanúval ingyenes az esküvő.
febr. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a kérdés, hogy illik-e, hanem az, hogy el tudjátok-e kötelezni magatokat. Több év együttélés után már biztosan ismeritek egymást, egyeztetni kell, ki hogyan képzeli a jövőt.
febr. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel, hogy illik-e. Ne mások/társadalmi elvárások alapján dönts egy ilyen fontos kérdésben.


Ugyanakkor mindenképpen gondold végig, hogyan képzeled a jövőd, szeretnél-e egyáltalán házasodni, ha igen, mikor, a pároddal el tudod-e képzelni hosszútávon a jövőt,stb., utána ülj le vele és beszéljetek erről (ő hogy látja,stb.) és ezek alapján van-e közös utatok vagy teljesen máshogy képzelitek az életeteket.


Viszont, ha még te nem állsz készen vagy nem a párod az, akivel el tudod képzelni, ne rabold az idejét.

febr. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Rég rossz hogy egy fórumon kérdezgetsz erről, miközben a barátnőd nyíltan elmondta a szándékait. Ez a ti dolgotok, a ti döntésetek.


De ha már így bedobta a barátnőd a témát, akkor igenis itt az ideje döntened. Nem év végén, nem újabb 5 év múlva, nem a határozatlan jövőben, hanem most.

febr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnéd, akkor vele terveznéd a lakásvételt
febr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ha 5 év után bizonytalan vagy vele kapcsolatban, akkor nem ő az igazi.
febr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%
Ha ennyi idő után sem jutottál el oda,hogy magadtól megkérd a kezét és még gyakorin is kérdezgetsz,szerintem egyértelmű a válasz...
febr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
27%

Gyereket terveztek?

Jó a kapcsolat, ritkák a viták és sűrű a szex?

Nem kötelező házasodni, de ha mindkettőtöknek tervben van lehet róla beszélgetni.

febr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
43%
Annyira azért nem vagy fiatal, ez önmagában szerintem nem ok. Gondolkodj el jobban rajta, hogy miért nem akarod.
febr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy illik? Ne nyomásra meg statisztikák alapján, hogy a többi pár hány év után tartott esküvőt, hanem amit ti éreztek.

Tedd fel magadnak a kérdést, boldog vagyok ezzel a lánnyal?

El tudom vele képzelni a közös jövőt?

Egyébként jegyben járni is lehet évekig. De te ismered jobban a barátnőd, hogy meddig szeretnétek. Akár közösen is megegyezhetnétek.

febr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!