Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a csaj nem a teljes nevét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csaj nem a teljes nevét mondta, hanem a becenevét?

Figyelt kérdés
Akkor ezzel azt akarta mondani, hogy ne is próbálkozzak nála? Rendszeresen találkozunk, mert egy helyen van óránk.

febr. 13. 07:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A teljes nevünket nem is szoktuk mondani alapból, csak ilyen állásinterjún, idegeneknek bemutatkozáskor, ügyintézéskor stb. stb.


Egyébként neked hogy jött ez a gondolat?

febr. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem jelenti, hogy ne probalkozz nala
febr. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Én fél évig nem tudtam a teljes nevét, pedig már jártunk. Most már 22 éve együtt vagyunk. Nem jelent semmit.
febr. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább szokás kérdése, hogyha nem hivatalos színtérről van szó, mennyit mondunk. Ő úgy mutatkozik be egyből, ahogy akarja, hogy szólítsd, ennyi. Nekem vannak az ismeretségi körömben olyanok, akik egy bulin is teljes névvel mutatkoznak be, más meg olyan becenevet mond, ami nem kapcsolódik sem a kereszt-, sem a vezetéknévhez. Én keresztnevet szoktam mondani, becézés nélkül, és úgy szólíthatnak is. Túlgondolod. Ettől függetlenül természetesen nem tudjuk, hogy bejössz-e neki.
febr. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez erősen kontextus függő. Sok helyzetben én is csak úgy mutatkozok be, hogy Kati, mert mindenki így szólít, ezt szoktam meg. Nem mondom végig, hogy Kiss Katalin Hildegárd vagyok, mert ha csak lazán beszélgetünk, akkor szerintem felesleges. Ennek semmi köze ahhoz, hogy nyitott vagyok-e az ismerkedésre.
febr. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A munkahelyemen az egyik kolléganőm szólít a becenevemen: nincs köztünk semmi, nem is lehet, csak kedves velem, jobb így együtt dolgozni is

Nem érdemes sosem az ilyenekbe többet gondolni.

febr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!