Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlságosan akartam őt, ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan akartam őt, ezért elmúlt a kíváncsisága felém. Ez a taszító érzés örökre megmarad benne vagy elfog múlni majd? 24L

Figyelt kérdés
Nagyon rövid időn belül, ragaszkodtam hozzá pedig még nem is találkoztunk és ez őt nagyon taszította. Ez az érzés örökre megmarad benne?
febr. 13. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elijesztetted, mivel ez az első benyomása rólad, emiatt ez így már esélytelen
febr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem ez volt az első benyomása rólam, az elején nem volt semmi ilyesmi.
febr. 13. 21:54
 3/9 A kérdező kommentje:
Minden jó volt, találkozni akartunk. Csak aztán nagyon nagyon kimutattam, hogy ragaszkodok hozzá nagyon. De az tény, hogy ezzel elijesztettem
febr. 13. 21:55
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd egy kicsit, ne keresd! Ha érdekled, keresni fog. Ha nem keres, akkor ebből úgy sem lett volna semmi.
febr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már nem kiváncsi rám, elijesztettem. Ezért kérdeztem, hogy ez múló érzés e vagy benne marad
febr. 13. 22:25
 6/9 A kérdező kommentje:
De persze, hagyom.
febr. 13. 22:25
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
Ez egy negativ elmeny volt szamara. Ha tul is leone rajta valahogy, nem fog, akkor se kockaztatna meg, hogy visszakullogjon hozzad es beismerje, hogy vilagga szaladt. Kellemetlen lenne, ismet.
febr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Ilyenek a férfiak, csak az elérhetetlen kell nekik.
febr. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik szeretik a ragaszkodo tipust vannak akik nem. Nem illetek ossze ebben ,de ettol meg mas ferfinak bejohet ez a reszed.
febr. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!