Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Badoo nektek is dobál fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoo nektek is dobál fel olyan üzeneteket,miszerint XY várja, hogy megismerd, de közben már rég törölted vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
febr. 14. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak random gépi szórás.
febr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de mindig ez van. Ha van eggyezés de nem jön be, akkor törlöm, de fél nap múlva is figyelmeztet,hogy az illető rám vár, de 1-2 nap múlva elfelejti.
febr. 14. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az egész oldal arról szól hogy fizess.

At összes algoritmus erre van kihegyezve.

Van egy csomó match amit nem ad meg. Ha előfizetsz akkor köti össze a szálakat.

Szóval lehúzás felső fokon.

febr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3! ezt tudom, de nem ez volt a kérdés. Szokott lenni mindig kedvelésem, persze nem látni,mert homályos csak én annyira nem foglalkozom az egésszel, hogy fellépek, pár perc alatt mindenkit jobbrahúzok, aztán kilépek. Általában fel is fed 1-2 olyant aki kedvelt. De ha nem tetszik, vagy túl messze van, akkor bontom a kapcsolatot, csakhogy utána órákkal is jön az értesítés telefonra, hogy miért nem írok rá? Persze ha megnyitom,akkor meg dobja a hibát,hogy mégse tudok már beszélni vele 😅
febr. 14. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!