Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normalis dolog hogy ahelyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normalis dolog hogy ahelyett hogy letiltana, letorli az alkalmazasokat ahol beszeltunk? Nem bir figyelmen kivul hagyni?

Figyelt kérdés

2 alkalmazas volt ahol irtam neki neha es mindkettot letorolte.

Nekem ez azt sugallja, hogy nem tud figyelmen kivul hagyni ezert inkabb letorolte. Tevedek?

Mert csak egyszeruen letilthatott volna, vagy levegonek nez..de o torolt 2 alkalmazast es tudom hogy miattam.


febr. 19. 22:26
A kérdező szavazást indított:
Tevedek
Nem birta ki hogy ne reagaljon ezert torolte
8 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Te sem tudod figyelmen kívül hagyni, ha azt nézegeted, hogy milyen alkalmazásokat használ...
febr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

Nem akarta, hogy újra és újra zaklasd.


Bárcsak nekem is ekkora egom lenne, mint neked.

febr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Párja van már és nincs szüksége rájuk pl?
febr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
Honnan tudod, hogy milyen alkalmazások vannak a telefonján?
febr. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
LOL. Mikor a telefonrol torlok alkalmazast, a regisztracio megmarad. Ujratelepitesnel mindegyiknel ott a fiok. Valamit benezel.
febr. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ilyet én is csináltam. Szóval van ilyen, csak azt nem tudom, hogy te ezt honnan tudod, hogy a másik mit töröl a telóján?
febr. 20. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!