Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tartjátok a kapcsolatot az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartjátok a kapcsolatot az első szerelmetekkel?

Figyelt kérdés
Mi kb 3 évente beszélgetünk, jókat nevetgélünk a fiatalkori önmagunkon, emlékeken.
febr. 20. 00:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. 15 éve volt, és okkal lett vége. Semmi dolgom vele.
febr. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Semmi értelme.
febr. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy.
febr. 20. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

2 van mindkettő eltűnt mintba elnyelte volna a föld. Se osztálytarsak se barátaik lakótársaik se tudnak róluk semmit.

(Egyik általános iskolai szerelmem, másik az első barátom 4 évet voltunk egyutt)a 3.van csak meg v.mi jol szituált nőt húz le, anyagilag leveszi, azon élősködik(barátai mondták és kb 200 kmre van.)

febr. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyikkel se.
febr. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik exemmel sem beszélek. Minek? Lezárt ügy, maradjon is a múltban.
febr. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, az már a múlt
febr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Néhány évente rám ír, én meg udvariasan rövidre fogom a társalgást. Semmi okom nincs vele kapcsolatot tartani és én sem örülnék neki ha a férjem írogatna az exével.
febr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én magamnál külön venném a kisebb próbálkozásokat és az első nagyobb kapcsolatot.

Két kisebb próbálkozó téma után próbáltuk tartani a kapcsolatot, de eltávolodtak. Az első egyszerűen rövid idő alatt elmúlt és bénán ment szét. De az illető barát akart maradni és még az új szerelmének is bemutatott. Mondjuk: az furi volt. Aztán elköltöztek távolra és így megszakadt a kapcsolattartás. A második kisebbnél sajnos egyoldalúan ragaszkodtam volna és azt le kellett dolgoznom magamban. Ő néha-néha keres és érdeklődik.

A komolyabb esetén csúnyán ugrottunk egymásnak és le akarta volna tisztázni békésre, csak a feltétele nem tetszett nekem. Ez nagyjából távkapcsolat volt, de miattam volt bérlete ide. Mégis azt kérte, hogy én utazzak át vonattal másik városba. (Ő kocsikázik kényelmesen.) Nem voltam hajlandó, úgyhogy erre soha nem került sor. ^__^"" Viszont társkeresőn egymásba botlottunk és érdeklődtünk egymásról. Azt már soha nem tudtuk úgy pontosan megbeszélni, de békésen rendeztük egymást. Felemás élményeim vannak vele. Balféknek tartom, mert nem volt képes és szerintem nem is akart változtatni. Már az exével sem tudott és nálunk ez gyorsabban kibukott. De 1 év múlva jött párom és nem társkeresőn, úgyhogy a sors mindenképpen rövidre zárta volna.


35/F

febr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, pedig itt lakik a szomszédban. Ha látjuk egymást a kertben, akkor köszönünk, de ennyi.
febr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!