Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedjek iszlám férfival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedjek iszlám férfival?

Figyelt kérdés
febr. 26. 07:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
63%
Persze. :) Majd lehetsz a huszadik felesége, járhatsz csadorban, ehetsz az istállóban és fejheted a kecskét, aki a 21. szeretője lesz. :)
febr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
63%

Fiatal koromban voltam együtt egy muszlim sráccal, hát elég gyorsan rossz irányba fordultak a dolgok. Alapvetően elkényeztetett, de amikor már sok lett nekem a kötődése, akkor sem volt hajlandó lazítani. Folyamatosan ajándékokat vett és találkozni akart. Miután szétmentünk, azt hazudta, hogy volt pszichológusnál és változtatni szeretne, találkozzak vele. Addig könyörgött, amíg rá nem vett. Beültem az autójába, elvitt egy elhagyatott mezőre, kiszállított az autóból, teárlálisan széttépte a közös tárgyainkat, elhordott minden kurvának, arcon köpött, majd otthagyott.


Nem ajánlom, eléggé más az értékrendjük, legalábbis neki tuti az volt.

febr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
12. Aki le all egy gazdag arab sejk fiaval az meg is mit mondjon rad viragszal ? Nyilvan az tetszett meg amit adni tudott targyakban penzben.
febr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
52%
17 éves voltam.. Csokoládét vett nekem folyamatosan, semmi mást :D Szerintem amúgy gazdagok sem voltak.
febr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nem vett nekem semmit, meg soha nem is találkoztunk.

NEten írt rám? , és találkozni akar.

Szexelni gondolom.


Nem foglalkozok vele.

Nem a mi kultúránk.

febr. 26. 18:21
 16/16 anonim ***** válasza:
NE
febr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!