Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes lettem , szerinted...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lettem , szerinted hogy mondjam el a katona páromnak aki még nem akart babát ?

Figyelt kérdés

Terhes lettem pedig fogamzásgátlót szedtem . A barátom 2 hónapja nem látott már . Idő közben ki derült hogy terhes vagyok de szerintem ez nem telefon téma . Szerettem volna megmondani neki de személyesen . Nem akart még babát vigyáztunk is . Szerette volna először a biztos hátteret : kertes ház elég pénz stb

21 vagyok a párom 26

Ti hogy mondanatok el ?


márc. 1. 23:15
1 2
 1/14 anonim válasza:
67%
Én csak azt tudom tanácsolni hogy ne itt kérj tanácsot
márc. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell ezt annyira drámaian felfogni, ilyen előfordul, még védekezés mellett is. Teljesen természetesen mondd el neki, akár telefonba, ha más lehetőség nincs. Ha eléggé érett, meg fogja érteni.
márc. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Mert hol katona hogy két hónapja nem láttad?
márc. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
43%
Úgy mond el hogy ez tény, ő nem vigyázott (mert ez nem csak a te feladatod, hogy megfelelően védekezzetek), a másik hogy ez nem kívánság műsor hogy akarom, nem akarom!Ő úgy is katona, Te fogod nevelni. Ha nem tetszik, lehet vissza tiplizni a laktanyába, vagy a rendeltetési helyére. Nem csak b.szn. kell hazajárni. Ameddig katonáskodik, addig meg te vakarod a falat hűségesen. Ez a döntés most a tiéd! Elvetetni nehogy elvetesd!
márc. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szépen , érthetően és minél előbb .
márc. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Kiszakadt a katona kotona?
márc. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mielőbb mond el!!! Megjegyzem, a boldogság nem azon múlik, hogy megvan-e a kertes ház... Hozzáteszem ha már 2 hónapos az állapotod, akkor túl sok gondolkodási lehetőség amúgy sincs, mert hamarosan itt a 12. hét...
márc. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%
Tőle vagy mástól? Mert nem mindegy!
márc. 2. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

Telefonban és azonnal, mivel már csak 4 heted van döntenetek az abortusz mellett, ha nem vállaljátok be.


Készülj fel, ha megtartod, akkor egyedül maradsz vele, ő lelép.


Ja és most nem voltak még márciusig külszolgálatok, tehát kettős életet él. Bocsi, de ott dolgozom, tisztában vagyok vele.

márc. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Istenem mennyi a gonosz ember . Nem lesz abortusz semmi fele keppen . A párommal jól vagyunk . Nem csal meg. Nem külszolgálatban van , csak elég messze van elhelyezve . MO másik végén
márc. 2. 08:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!