Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeomlottam volna a szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeomlottam volna a szakítás után? (nem tudom mit tegyek.)

Figyelt kérdés
7 hónapja már, hogy vége a kapcsolatunknak, de még mindig sírok alkalmanként utána. Probáltam már mindent, lekötni magam, programokat tervezni, edzeni, barátokkal időt tölteni..de semmi nem segít. Nem tudok továbblépni, de nem akarok pszichologust emiatt. Mit kene tennem? Valaki segítsen
márc. 2. 18:34
 1/5 anonim válasza:
36%
Nekem a futás sokat segített.
márc. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi az ami hiányzik benne?
márc. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 otthon edzem. Az a gond, hogy van amikor tulsagosan magamalatt vagyok, es az edzes sem segit. Ideig igen, de amint abbahagyom megint elojon az az uresseg.


#2 sok minden. A hangja, a vele eltoltott ido, az hogy mellette tenyleg onmagam lehettem. A kozos pillanatok, a poenjaink, az erintese, az illata

márc. 2. 19:07
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Ismerős a helyzet én is rosszul érzem magam.


Én a munkába menekültem, ez meg kiégéshez vezet.


Én próbálok új emberekkel megismerkedni, és élményekkel gazdagodni. Ha akarod beszélgethetünk.

márc. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az segített hogy őszintén leírtam mindent az exemnek és kertem tőle egy pár beszélgetést hogy könnyebben fel tudjam dolgozni a szakítást. Nekem cuki volt exem sokat beszélgettünk és könnyebb volt így sokkal elengedni.
márc. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!