Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézi az exem egyből meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézi az exem egyből meg a facebook storymat?

Figyelt kérdés
Amikor már évek óta szakítottunk. Mégis akármit kiteszek egyből megnézi. Ő már azóta házas, gyereke van.
márc. 4. 09:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%

Mert kiraksz fb sztorikat, ő meg unatkozik, kíváncsi rá, reflexből megnézi jobb esetben.

Rosszabb esetben szívesen megdugna nosztalgia címszóval.

márc. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ezt már kicsit feltűnőnek tartom. Csoportba is hívott már meg. Nekem eszembe sem jutna az exem minden képét megnézni.
márc. 4. 09:24
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
Vagy csak pörgeti az összeset és ott vagy teis...
márc. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de ha téged ő nem érdekel, nem akarsz szerető lenni (online/offline) akkor miért engedélyezed, hogy nézze a sztorikat, képeid? Egyáltalán miért ismerősöd még ő?
márc. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%

Tudom azt szeretnéd olvasni, hogy biztos szar a házassága, megbánta, hogy nem veled maradt. De a valóságban szinte soha nem ez lapul mögötte.

Ha mutogatod magad, akkor ő is ugyanúgy megnézheti, mint a többi ember. Nincsen semmilyen jelentősége. Ne álmodozz.

márc. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
Mert mindig ki.baszod magad a nyilvánosság elé. Így ő is látja, mivel még mindig az ismerősöd. De sok ész kellett ehhez.....
márc. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Azért mert nem töröltem le. Mivel nem haraggal váltunk el. Nekem ez fura mert én ha házas lennék csak akkor néznék valakit ha érdekelne.
márc. 4. 09:32
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez te vagy kérdező. Ő viszont más ember.

Az én nagyon régi exem is írt sok év után messengeren, hogy élete egyik legjobb élménye voltam. 4 éve házas pedig, elégedett az életével. Ismerősök sem vagyunk már évek óta. Ő törölt le. És én pl. nem is sztorizgatok meg ehhez hasonló baromságot sem csinálok, főleg nem nyilvánosan.

márc. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%

Nem biztos, hogy nézi.

Facebook-on nem tudom, hogy van, de instán az a helyzet, hogy ha elkezdesz nézni egy story-t, akkor automatikusan átvált a másik felhasználó story-jára, feltételezem mutatva vagy a látogatók között is. Így azt a látszatot mutatja a rendszer, mintha szándékosan kattintottál volna rá.

Lehet ő sem téged nézett, csak nézegetett, aztán beadott neki téged is.

márc. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
57%

Van hogy én is rákattintok és végig lapozom. Nem hiszem hogy kimondottan te érdekled, azért nézi meg azt amit kiteszel.

Bár lehet ezek szerint te örülnél neki ha így lenne.

Mert nekem kb eszembe se jutna ilyenen agyalni, sőt ha kiteszek valamit, nem is figyelem ki nézi meg vagy ki nem. :D

márc. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!